X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobieta kobiecie...? Wsparciem!

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 14:10
- Z koleżankami w redakcji patrzyłyśmy, jak to się dzieje, że między kobietami często pojawia się niechęć, a nawet rywalizacja i wrogość zamiast współpracy. Zdecydowałyśmy się więc na akcję "Solidarność kobiet ma sens" i okazało się, że wcale nie jest tak źle - mówi Katarzyna Droga, redaktor naczelna miesięcznika "Sens".
Audio
  • Czy solidarność kobiet ma sens? (Damska torebka/Jedynka)
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Robert Kneschke/Shutterstock.com

W sobotę 4 marca przypada trzeci już finał ogólnopolskiej akcji "Solidarność kobiet ma sens". Jej celem jest wzajemne wspieranie się kobiet w środowisku zawodowym, biznesowym oraz prywatnym, które pomaga rozwojowi ich karier oraz wpływa na poprawę jakości ich życia.

Klubiki malucha, grupy samopomocy, spółdzielnie - przykładów kobiecych inicjatyw skierowanych do kobiet nie brakuje. Goszcząca w audycji Hanna Bem - psycholog i coach wspierająca kobiety m.in. w realizowaniu ich talentów - prowadzi Kobiecą Samopomoc Zawodową. - Nasze spotkania ujmują życie i kobietę holistycznie. Chodzi o stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której kobiety mogą się zatrzymać, przyjrzeć się sobie, szczerze przeanalizować i zastanowić się, czego tak naprawdę chcą, odsuwając trochę na bok oczekiwania środowiska - tłumaczy.

W programie mówiono również o tym, jak wyglądają towarzyskie i rodzinne relacje między kobietami, a także wysłuchać można było minireportażu Klaudii Porębskiej, która odwiedziła z mikrofonem klub malucha "Mama i ja".

***

Tytuł audycji: "Damska torebka"

Prowadzą:  Marta Januszewska i Mira Jankowska

Goście: Katarzyna Droga (redaktor naczelna miesięcznika "Sens"), Hanna Bem (psycholog i coach, założycielka Kobiecej Samopomocy Zawodowej)

Data emisji: 4.03.2017

Godzina emisji: 11.11

pg/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Girls Code Fun - dziewczyny do komputerów!

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2017 11:15
Urodziła się w Białymstoku, dorastała w Nowym Jorku, była nauczycielką w Korei Południowej, a po wakacjach na Filipinach zdecydowała się wrócić do Polski. Tu założyła szkołę programowania dla dziewczynek, choć ukończyła psychologię, a nie informatykę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Z racji biologii kobiety uzależniają się szybciej"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2017 15:08
- Kobiety inaczej metabolizują i trawią alkohol. Ze względu na mniejszą ilość wody w ich organizmach alkohol inaczej się rozkłada. Mają one również zupełnie inną gospodarkę hormonalną - mówi terapeutka uzależnień Justyna Matkowska.
rozwiń zwiń