X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czym dziś jest poświęcanie się dla innych?

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2017 15:00
Wielka Sobota to dzień święcenia pokarmów i rozmów o poświęceniu, dlatego pytamy naszych gości, czym dziś jest poświęcenie, poświęcanie się dla innych?
Audio
  • Czym dziś jest poświęcania się dla innych (Damska torebka/Jedynka)
Kolejka chętnych do obejrzenia ruchomej szopki w warszawskim kościele przy Miodowej. Na co dzień ustawia się tu kolejka bezdomnych i ubogich, którym pomaga Fundacja Kapucyńska
Kolejka chętnych do obejrzenia ruchomej szopki w warszawskim kościele przy Miodowej. Na co dzień ustawia się tu kolejka bezdomnych i ubogich, którym pomaga Fundacja KapucyńskaFoto: Bartłomiej Zborowsk/PAP

W audycji odwiedziliśmy niewykłe miejsca: dom dla chłopców z niepełnosprawnością intelektualną w Broniszewicach i ośrodek dla bezdomnych i ubogich prowadzony przez Fundację Kapucyńską w Warszawie na ul.Miodowej.

Rozmawialiśmy też z matką 14 dzieci, która opiekę nad swą liczną rodziną z powodzeniem łączy z pasją sportową.

Zachęcamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Damska torebka

Prowadzą: Marta Januszewska Agata Puścikowska

Goście: s. Eliza Myk Dominikanka z domu dla chłopców z niepełnosprawnością intelektualną w Broniszewicach, Małgorzata Bednarek - maratonka, mama 14 dzieci, Justyna Kłopotowska z Fundacji Kapucyńskiej, pomagającej osobom bezdomnym

Data emisji: 15.04.2017

Godzina emisji: 11.09

ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dlaczego młodzi decydują się na wolontariat misyjny?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2017 14:30
Śmierć młodej wolontariuszki misyjnej, Heleny Kmieć, wywołała wiele pytań: kim w ogóle są wolontariusze misyjni? dokąd i po co wyjeżdżają? czy ich praca jest bezpieczna? I dlaczego większość wolontariuszy misyjnych to młode kobiety?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Praca z bezdomnymi. "Ci ludzie też mają prawo wybrać ubranie, które im się podoba"

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2017 13:35
Gdy po zimie nastają cieplejsze dni, opiekujący się bezdomnymi street workerzy mogą nieco odetchnąć i wreszcie spędzić noc w domu. Jednak problemy osób dotkniętych bezdomnością nie kończą się wraz z mrozami.
rozwiń zwiń