X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zdrada. Czy po niej da się odbudować małżeństwo?

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2018 16:30
"Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci" - taką przysięgę składamy sobie w dniu ślubu. Czy jesteśmy jej w stanie dotrzymać?
Audio
  • Zdrada. Czy po niej da się odbudować małżeństwo? (Damska torebka/Jedynka)
Kłamstwo może chwilowo wybawić nas z opresji. Warto jednak pamiętać o tym, że ma krótkie nogi...
Kłamstwo może chwilowo wybawić nas z opresji. Warto jednak pamiętać o tym, że ma krótkie nogi...Foto: Shutterstock.com/Antonio Guillem

- Zdrada nie pojawia się z dnia na dzień. To jest proces. Proces oziębiania uczucia w związku, oziębiania miłości. Może się to wiązać np. z jakimiś niezaspokajanymi potrzebami czy z rozczarowaniem drugą osobą - zwróciła uwagę w audycji "Damska torebka" psycholog i terapeuta rodzinny Dorota Bulkowska-Szostek.

Badania - jak powiedział w radiowej Jedynce socjolog z Fundacji Mamy i Taty Kacper Kożuchowski - wskazują na to, że zdradzamy coraz częściej. - Trudno podać jednoznaczną odpowiedź, na pytanie: dlaczego zdradzamy? Jest wiele różnych czynników, które przyczyniają się do zdrady - wyjaśnił.

Czy możemy się uchronić przed zdradą? Czy po zdradzie da się odbudować małżeństwo? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: "Damska torebka"

Prowadzą: Mira Jankowska i Agata Puścikowska

Goście: Dorota Bulkowska-Szostek (psycholog i terapeuta rodzinny) i Kacper Kożuchowski (socjolog z Fundacji Mamy i Taty)

Data emisji: 3.03.2018

Godzina emisji: 16.10

abi/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak wychować mistrza?

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2018 18:54
W każdym dziecku drzemie mistrz i co trzeba zrobić, by to mistrzostwo wydobyć i oszlifować je jak diament? I to nie wychować mistrza w sporcie, ale jakiejkolwiek dziedzinie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka historia wchodzi w życie każdego z nas

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2018 19:38
Jesteśmy nie tylko świadkami historii, ale także jej częścią.
rozwiń zwiń