X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marzenia. Czy warto je mieć?

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 08:09
W audycji "Damska torebka" rozmawialiśmy o tym, skąd się biorą marzenia i co zrobić, by nawet te trudne do realizacji spełnić.  
Audio
  • Marzenia. Dlaczego je mamy? Jak je realizować? (Damska torebka/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: KieferPix/shutterstock.com

- Wydaje mi się, że pomyłka, którą często popełniamy myśląc o marzeniach to takie trochę bujanie w obłokach w momencie, w którym powinniśmy stworzyć konkretny i twardy plan. Mylimy marzenia z planami - mówi pisarka Justyna Bednarek. 

Zdaniem aktorki Ewy Błaszczyk, prowadzącej Fundację Akogo o planach rozmawiamy z rodziną i znajomymi a "marzenia to takie wspaniałe rzeczy, o których się nie mówi". - Trzeba je mieć takie ogromniaste, żeby było skąd spadać - dodaje.

- Marzenia to niebywała rzeczywistość, która gdzieś tam się rodzi w głowie i za jakiś czas okazuje się, że to się zaczyna dziać, jeżeli tylko zechcemy. Potem okazuje się, że to miało jakiś sens - mówi z kolei dr Paweł Grabowski, założyciel Fundacji Hospicjum św. Proroka Eliasza.

Jak odróżnić marzenia od planów? Jakie marzenia i plany mają goście "Damskiej torebki"? Co robią aby je realizować? Dlaczego niektórzy boją się marzyć? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Damska torebka

Prowadzą: Agata Puścikowska

Goście: Ewa Błaszczyk (aktorka, Fundacja Akogo), Justyna Bednarek (pisarka) dr Paweł Grabowski (Fundacja Hospicjum św. Proroka Eliasza)

Data emisji: 12.05.2018

Godzina emisji: 16.10

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dziecko w świecie mediów. Jak wyznaczyć granice?

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2018 17:40
Internet, gry, aplikacje na telefon, filmy i programy, czasopisma - obecnie już od najmłodszych lat otoczeni jesteśmy przez media. Jak zdrowodawkować je dzieciom?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Emerytury dla matek z czwórką dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 18:00
Czy to dobry pomysł, by matki pracujące w domu i wychowujące minimum czworo dzieci otrzymywały emerytury? Czy praca kobiety w domu jest wyborem czy koniecznością? Jaką ma wartość? Czy jest właściwie oceniana i doceniana? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Majowe święta. Nowoczesny nieoczywisty patriotyzm

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2018 09:38
Wiwat maj, 3 maj! - co te słowa oznaczają w 2018 roku? Jak cieszyć się Polską i polskością, i czy jest z czego? W radiowej Jedynce rozmawialiśmy o ciekawych i nowoczesnych projektach, które chociaż być może nie wprost, wpisują się w radość z polskości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsza Komunia to nie ślub

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2018 17:00
W kolorowych pisemkach można przeczytać, że wyprawienie dziecku Pierwszej Komunii przypomina obecnie zorganizowanie wesela. Podobno ma być drogo, komercyjnie i z pompą. Czy ten obraz jest prawdziwy? 
rozwiń zwiń