X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień Matki. I w dojrzałym wieku można być szczęśliwą

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2018 17:34
Kiedy dzieci i wnuki dorastają i stają się samodzielne, a matki i babcie nie są już w ich życiu tak niezbędne, w życiu dojrzałego człowieka zachodzi wielka zmiana. Niektórzy zamykają się wówczas w czterech ścianach własnego domu i to tych – według badań - najczęściej dotyka ból samotności.
Audio
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Katzenfee50/Pixabay

Na szczęście są też tacy, którzy otwierają nowy rozdział w życiu, zaczynają podróżować, angażują się kulturalnie lub społecznie i przeżywają drugą młodość. Zwolenniczką tego drugiego rozwiązania jest aktorka Kazimiera Utrata, słynna ciocia Stasia z telenoweli "Klan", której dzieci i wnuki mieszkają za granicą, a ona – mimo to – nie jest samotna.

– Broń Boże zamykać się w samotności. Przeciwnie – szukać jakichś rozwiązań. Dla mnie taką radością było to, że znalazłam więcej czasu na poczytanie i spotykanie się z ludźmi. Spełniam te marzenia, na które nie miałam czasu wcześniej ze względu na obowiązki wobec rodziny – mówiła aktorka.      

A co jeśli relacje z matkami wcale nie układają się tak jak powinny? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Damska torebka

Prowadzą: Agata Puścikowska i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Goście: Kazimiera Utrata (aktorka), Agnieszka Dąbrowska (stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich), Izabela Karska (psycholog) 

Data emisji: 26.05.2018

Godzina emisji: 16.11

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niepełnosprawny geniusz spod Tatr

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 12:38
Grzegorz ma piękne marzenie – znaleźć przyjaciela. Społeczność rodzinnego Murzasichla nie jest mu przychylna, jednak przeprowadzka do miasta pozbawiłaby go źródła dającego siłę do życia i inspirację do komponowania – tatrzańskiej przyrody. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobre uczynki. Czyniąc dobro, zmieniamy siebie

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 15:00
19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków. W audycji rozmawiamy o tym, czy dobrym uczynkiem może być powstrzymanie się przed wybuchem złości albo zakupy w sklepie charytatywnym. Zastanawiamy się też, w jaki sposób dobro zmienia nie tylko świat, ale i nas samych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Judyta Syrek - dziennikarka od mnichów

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 12:00
Studiowała filozofię, a na studiach była, jak mówi, "bardzo bliska fascynacji ruchami z pogranicza agnostycyzmu". Po jednym z egzaminów trafiła jednak na dominikanina, ojca Joachima Badeniego, który skierował ją w zupełnie inną stronę.
rozwiń zwiń