X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Damska torebka

Section07
O audycji

Jak dogadać się z pochłoniętym Internetem nastolatkiem? Dlaczego tak trudno być zauważoną w pracy? Jakiej książce poświęcić uwagę? Kiedy postawić na siebie, a kiedy na swojego partnera? Jak nie dać się zwariować modom? Kiedy i w jakim stopniu liczyć na działanie państwa? Podpowiedzi co tydzień w audycji "Damska torebka".

W każdą sobotę zapraszamy, by posłuchać rozmowy o tym, czym Polki (i Polacy) żyją na co dzień. O rodzinie i pracy, o zdrowiu i uczuciach, o polityce i modzie, o podróżach i pasjach. Jak w torebce każdej Pani, tak w tej audycji nie ma niepotrzebnych rzeczy i niepotrzebnych tematów. Dodatkowo udowadniamy, że kobieta kobiecie jest wsparciem, powiernicą, mentorką i przyjaciółką.

"Damska torebka" pokazuje kobiecy punkt widzenia na otaczającą rzeczywistość, ale w studio nie zabraknie mężczyzn. Audycję prowadzi Marta Januszewska, towarzyszą jej wymiennie Mira Jankowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Agata Puścikowska. Do grona pań dołączają eksperci, praktycy, pasjonaci.

"Damska torebka" w radiowej Jedynce w soboty o 16:10.

www.facebook.com/damskatorebkawjedynce

Rodzina, dzieci, związki, kariera, pieniądze, pasje i znacznie więcej. 

Prowadzący