X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dieta cud bez efektu jo-jo wg Moniki Honory

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2017 23:24
- Najgorszy w przypadku odchudzania jest moment, gdy przychodzi efekt jo-jo. Jak pokazują badania, tylko co piątej osobie udaje się utrzymać wagę po okresie 6-8 miesięcy po zakończeniu diety - opowiada Monika Honory.
Audio
  • Monika Honory opowiada o programie przemian diety według jej autorskiego programu (Eureka/ Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Studio ART/ Shutterstock

Od dziecka Monika Honory borykała się ze zbędnymi kilogramami, które w miarę upływu czasu przerodziły się w otyłość. W dorosłym życiu próbowała wielu diet, które zwykle kończyły się powrotem do wcześniej wagi i oscylowaniem pomiędzy powracającymi efektami jo-jo. Ratunkiem dla niej okazał się autorski program diet z zupami w roli głównej.

- W pewnym momencie postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i w ten sposób powstał program przemian. Gdy zaczynałam, ważyłam 104 kg przy wzroście 165 cm, co było trudne zarówno fizycznie, jak i psychicznie - opowiada autorka poradników na temat skutecznego odchudzania.

O tym, jakie są główne problemy w przypadku przeprowadzania większości diet, które z priorytetów mogą pozwolić na osiągnięcie najlepszych efektów i jak uniknąć efektu jo-jo, jedząc zupy, mówimy więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Artur Wolski

Gość: Monika Honory (autorka programu redukcji wagi "Przemiany według Moniki Honory", blogerka, autorka poradników na temat skutecznego odchudzania)

Data emisji: 24.07.2017

Godzina emisji: 19.09

sm/mg

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Problem otyłości wśród dzieci. Przyczyną niewiedza?

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2016 15:24
- Zatrważające są wyniki badań. Aż 50 procent uczniów w Polsce w szkołach podstawowych i gimnazjach nie je pierwszego śniadania, co jest wbrew podstawowym zasadom poprawnej diety - mówi Joanna Jaczewska-Szyc z Instytutu Żywności i Żywienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jabłko kontra czekolada. Jak wyrobić nawyk zdrowego żywienia?

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 18:28
- Kiedyś nie było tylu dietetyków, ale nie przekłada się to na statystyki otyłości. Brakuje działań profilaktycznych i edukacji w kwestii żywienia od najmłodszych lat - mówi dietetyk Małgorzata Krukowska.
rozwiń zwiń