X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Praktyczna edukacja. Ruszył konkurs na studia dualne

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2017 20:34
Pojawiły się nowe szanse rozwoju dla studentów. Dzięki programom kształcenia łączącym zajęcia na uczelni z zatrudnieniem w biznesie, uzyskają oni nie tylko wiedzę, ale i praktyczne doświadczenie. NCBR przeznaczy na ten cel 100 mln zł.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Stokkete

42 kilometry od granicy z Białorusią i 27 kilometrów od granicy z Ukrainą leży Chełm, a w nim znajduje się Państwowa Wyższa Szkoła zawodowa. Szkoła realizuje dzięki Narodowemu Centrum Badań i Rozwoju dwa projekty edukacyjne.

Projekt o nazwie "Nie broda czyni filozofa" jest skierowany do młodzieży trzech szkól średnich. Drugi projekt "Nowe kompetencje, lepszy start, wsparcie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie". Składają się na niego certyfikowane kursy i szkolenia oraz warsztaty organizowane wspólnie z pracodawcami. W poniedziałek (18.12) rozpoczął się kolejny konkurs "Studia dualne".

W audycji mówimy do kogo jest skierowany, jaki jest cel i jakie korzyści ma przynieść.

Partnerem audycji jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: Agnieszka Grzegorczyk (Dział Rozwoju Kadry Naukowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju), prof. Arkadiusz Tofil (rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie)

Data emisji: 19.12.2017

Godzina emisji: 19.11

ag
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Staże i praktyki dobrym początkiem kariery

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 19:10
- Dzięki naszym funduszom szkoły wyższe mogą poprawić jakość kształcenia, studenci uzyskać niezbędne kwalifikacje, a finalnym beneficjentem całego procesu będzie krajowa gospodarka - mówi Bartosz Konopacki z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

NCBiR wspiera regiony w innowacyjnych przedsięwzięciach

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2017 20:38
W 1977 roku został wybudowany pierwszy na świecie światłowód telekomunikacyjny długości 9 kilometrów. Łączył dwie centrale telefoniczne w Turynie, we Włoszech. W Polsce pierwszy kabel światłowodowy został zaprojektowany i stworzony już rok później przez pracowników Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Historia ta ma ciąg dalszy, a jest związana ze wspólnym przedsięwzięciem fotonicznym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju z województwem lubelskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak promować i wspierać polskie innowacje?

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2017 20:11
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło wyniki konkursu BRIdge Alfa z rekordowym, najwyższym w historii budżetem. O tym, czym są wehikuły inwestycyjne działające w ramach konkursu mówili goście "Eureki".
rozwiń zwiń