X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Uczelnie pracują na rzecz swych regionów

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2018 20:08
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza nowy konkurs "Zintegrowane Programy Uczelni na rzecz Rozwoju Regionalnego". W jego ramach uczelnie otrzymają środki, które pozwolą poprawić ich funkcjonowanie i ofertę dydaktyczną, jednocześnie wspierając zrównoważony rozwój regionów.
Audio
Ustawa 2.0 wprowadza szereg ważnych zmian w wyższych uczelniach. Zdjęcie ilustracyjne
Ustawa 2.0 wprowadza szereg ważnych zmian w wyższych uczelniach. Zdjęcie ilustracyjneFoto: AN NGUYEN/Shutterstock.com

Zyskają na tym województwa, na których potrzeby odpowiadać będą programy kształcenia. Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Istotnym warunkiem przystąpienia do konkursu jest wymóg, aby zgłoszone działanie wpisywało się w Regionalną Strategię Innowacji województwa, na którego terenie znajduje się uczelnia. Budżet przedsięwzięcia to 300 milionów złotych.

- Ten konkurs jest szansą dla uczelni, które działają przede wszystkim na szczeblu regionalnym - wyjaśnia założenia konkursu Anna Marciniak z NCBR. O finansowe wsparcie mogą starać się wszystkie uczelnie publiczne i niepubliczne.Wnioski mozna składać do 15 października.

O wykorzystaniu pieniędzy z NCBR z poprzednich konkursów mówią prorektor Akademii Morskiej w Gdyni i kierująca projektami w WSFiZ.

Jak wygląda sezam wiedzy i kompetencji? Po co sala sądowa i giełda z maklerami na uczelni? Kto jest wykluczony z tego konkursu? Jakie specjalności są wspierane? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź w nagraniu audycji.

Partnerem audycji jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Audycja dofinansowana z Unii Europejskiej, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: Anna Marciniak (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), dr hab. inż. Ireneusz Czarnowski (prorektor ds. nauki Akademii Morskiej w Gdyni), Sylwia Paśnicka (kierownik Działu Projektów Europejskich Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie)

Data emisji: 11.06.2018

Godzina emisji: 19.10

ag
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju stawia na innowacje w gospodarce

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 17:20
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju premiuje innowacyjność w gospodarce. Firmy z dobrymi pomysłami i sprawdzającymi się rozwiązaniami mogą liczyć nie tylko na wsparcie finansowe, ale też na pomoc w wejściu na rynek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

NCBiR wspiera polskie uczelnie i instytucje

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 20:05
Studia w języku angielskim, a nawet rosyjskim, elektroniczne indeksy, dodatkowe kursy i certyfikaty zwiększające szanse na lepszą pracę. Na te i wiele innych aktywności polskich uczelni Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przeznaczy miliard złotych w ramach konkursu „Zintegrowane programy uczelni”. Nabór wniosków od 11 czerwca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

NCBR wspiera innowacyjne projekty

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2018 20:32
Zamiast 6-8 tabletek dziennie wystarczy, że chory zażyje jedną - to jeden z wielu innowacyjnych projektów, który już otrzymał dofinansowanie we flagowym konkursie "Szybka ścieżka" Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. NCBR ogłosiło kolejne konkursy na innowacyjne projekty.
rozwiń zwiń