X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Projekty aplikacyjne". Czwarta edycja konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 19:55
Leki dla pszczół, inteligentne znaki drogowe reagujące na zmiany w ruchu ulicznym, fabryka robotów na polu – to niektóre projekty realizowane w konkursach programu "Projekty aplikacyjne" Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. 
Audio
  • "Projekty aplikacyjne". Co nowego w kolejnej edycji konkursu? (Eureka/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PollyDot i IgorShubin/Pixabay

Program wspiera prace realizowane wspólnie przez naukowców i przedsiębiorców, które pozwolą stworzyć nowe lub znacząco ulepszone produkty lub technologie. Wnioski można składać do 16 lipca. Budżet 200 mln zł pochodzi z funduszy europejskich.

To już czwarty konkurs programu "Projekty aplikacyjne". Jolanta Wudarczyk-Czapczuk z NCBR powiedziała w Jedynce, że konkurs jest efektem rosnącego zainteresowania, jakie obserwowano na podstawie analizy dotychczas zrealizowanych konkursów. Jakie nowości przewidzieli organizatorzy czwartej edycji?

- Zasady są nieco zmienione. Przede wszystkim nowością jest możliwość poprawy i uzupełniania wniosków w trakcie procesu oceny. Oczywiście poprawa nie może prowadzić do istotnej modyfikacji wniosku - powiedziała.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. Audycję przygotowano we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: Jolanta Wudarczyk-Czapczuk (Dział Zarządzania Projektami  Narodowego Centrum Badań i Rozwoju), prof. Andrzej Czyżewski (kierownik Katedry Systemów Multimedialnych, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej), dyr. Jan Szczepaniak (Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych)

Data emisji: 19.06.2018

Godzina emisji: 19.11

abi/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niepodległość według Polskiej Partii Socjalistycznej

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2018 15:10
17 listopada 1892 roku, Paryż. Rozpoczyna się zjazd przedstawicieli ugrupowań socjalistycznych działających na ziemiach polskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Uczelnie pracują na rzecz swych regionów

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2018 20:08
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza nowy konkurs "Zintegrowane Programy Uczelni na rzecz Rozwoju Regionalnego". W jego ramach uczelnie otrzymają środki, które pozwolą poprawić ich funkcjonowanie i ofertę dydaktyczną, jednocześnie wspierając zrównoważony rozwój regionów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Początek historii ruchu strzeleckiego

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2018 14:10
Jest rok 1908. W autonomicznej Galicji powstają dwie tajne organizacje: jedna za sprawą działaczy Organizacji Bojowej PPS - to  Związek Walki Czynnej, a druga to Polski Związek Wojskowy środowisk endeckich. Mają podobny cel: przygotować walkę zbrojną o wyzwolenie Polski.
rozwiń zwiń