X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fundusze szansą na rozwój

Cool-Tour. Młodzi badacze regionu 2.0, otoimplant – nowa szansa  dla  tych, którzy utracili słuch – to dwa z wielu projektów  wspieranych  w konkursach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju  z Funduszy Europejskich  i środków  krajowych.
Premia technologiczna, czyli kredyt na innowacje technologiczne skierowana jest do mikro, małych i średnich firm.
Premia technologiczna, czyli kredyt na innowacje technologiczne skierowana jest do mikro, małych i średnich firm.Foto: Pixabay
O Audycji

W audycji o  tym, w jakim stopniu fundusze z programów operacyjnych Inteligentny Rozwój oraz Wiedza Edukacja Rozwój są szansą na rozwój polskiej gospodarki, technologii, polskiej nauki i społeczeństwa.

Gośćmi Doroty Truszczak byli: Izabela Żmudka, zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju,  Agnieszka Grzegorczyk z NCBR,  dr inż. Magdalena Ziąbka z Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Jerzy Kaniewski z Uniwersytetu  im.Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Była to ostatnia audycja cyklu przygotowywanego przy współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Audycję dofinansowano z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: Izabela Żmudka (zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju), Agnieszka Grzegorczyk (NCBR), dr inż. Magdalena Ziąbka (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie), Jerzy Kaniewski (Uniwersytet  im.Adama Mickiewicza w Poznaniu)

Data emisji: 23.10.2018

Godzina emisji: 19.06

kh

Playlista
  • Marvin Gaye, - Mercy Mercy Me (The Ecology)