X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sport warszawski w służbie niepodległej Polski

Z okazji 140-lecia sportu w Warszawie i 100-lecia sportu w niepodległej Polsce odbędzie się konferencja naukowa zorganizowana przez Muzeum Sportu i Turystki, Wyższą Szkołę Edukacji w Sporcie oraz Towarzystwo Miłośników Historii. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/tpsdave
O Audycji

Spotkanie nawiązuje do wielkiego ożywienia ruchu sportowego po 1918 roku, po odzyskaniu niepodległości. Powstawały pierwsze organizacje i kluby sportowe, obiekty nowoczesnej architektury, pojawiły się marzenia o olimpijskiej Warszawie.

Jak ożywione było życie sportowe w 20-leciu międzywojennym? Goścmi Katarzyny Jankowskiej byli: dr Kamil Patrzuski (AWF Warszawa), dr Sławomir Wilk (Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie), i dr Jerzy Chełmecki (AWF Warszawa). Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Katarzyna Jankowska

Gość: dr Kamil Patrzuski (AWF Warszawa), dr Sławomir Wilk (Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie), dr Jerzy Chełmecki (AWF Warszawa).

Data emisji: 24.10.2018

Godzina emisji: 19.06

kh

Playlista
  • EDYTA GÓRNIAK - One and One