X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wyrwałem się z piekła"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2017 13:55
- Spełniam marzenia Pana Boga wobec serca, które włożył we mnie i wobec wszystkich rzeczy, których on dla mnie dokonał, bo Pan Bóg spełnił wszystkie moja marzenia - mówi w audycji "Ocaleni" Dobromir Mak Makowski.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Rozmówca Rafała Porzezińskiego ma za sobą trudne lata, podczas których kradł, pił i ćpał. Pierwszy raz w życiu trafił na odwyk już jako 12-latek. - Już jako dziecko trafiłem w tzw. zgorzkniałą dorosłość, czyli ludzi, którzy traktowali nas paragrafami zamiast emocjonalnie, we wrażliwy sposób. Od 7. roku życia słyszałem, że jestem patologią społeczną - mówi Dobromir Mak Makowski.

Jak udało mu się zerwać z przeszłością i nie tylko "urodzić się na nowo", ale także skończyć studia i zostać mężem oraz ojcem? - Ciągle uczę się naprawiać przeszłość. Z Panem Bogiem uczę się tego, że jeśli on Cię już do czegoś powołuje, to po prostu idź. Jeżeli chcesz zapisać piękną historię na ziemi, to idź w najgorsze miejsca z Panem Bogiem - zaznacza gośc Jedynki.

Co wydarzyło się w dzieciństwie Dobromira Maka Makowskiego, że wylądował w "piekle"? Kto miał na niego w życiu największy wpływ? Co czuł, kiedy dowiedział się, że będzie ojcem? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Ocaleni w cyklu Twarzą w twarz

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: Dobromir Mak Makowski (raper, inicjator spotkań z zakresu profilaktyki uzależnień RapPedagogia, autor książki "Wyrwałem się z piekła")

Data emisji: 17.10.2017

Godzina emisji: 20.10

kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Sowa: nie lubię określenia "trzeźwy narkoman"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 14:00
Wygrany festiwal w Jarocinie, muzyka, przyjaciele, dziewczyny - tak wyglądało życie Andrzeja Sowy. - Miałem 25 lat i otwarte wszelkie możliwości. Rok później byłem bezdomny, leżałem w piwnicy z ropiejącymi nogami - wspomina gość audycji "Ocaleni", były lider zespołu Maria Nefeli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kamiński: warto siebie słuchać

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 21:00
- Nie wszystko musi być dziś. Warto poczekać, warto mieć nadzieję. Warto wierzyć, że życie nie składa się z samych sukcesów, a porażki też czemuś służą - powiedział w radiowej Jedynce podróżnik.
rozwiń zwiń