X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kraków Street Band. "Nie trafia w nas żadna fala hejtu"

Muzycy z zespołu Kraków Street Band grają żywiołowo i spontanicznie. Ich muzyka leży na pograniczu folku, bluesa, country i jazzu. Jak mówią, są ciepło przyjmowani przez publiczność. Ich debiutancka płyta została wydana dzięki kampanii crowdfundingowej - wolnych datków wpłacanych przez fanów.
Muzycy Kraków Street Band podczas koncertu w Polskim Radiu
Muzycy Kraków Street Band podczas koncertu w Polskim RadiuFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio
O Audycji

Kraków Street Band powstał w 2014 roku i początkowo wszystkie działania muzyczne odbywały się jedynie na Krakowskim Rynku. Spontaniczne granie na ulicy przyczyniło się do powstania pomysłu wydania pierwszej, wspólnej płyty.

Po czterech latach przyszedł czas na pierwszy album zawierający w pełni autorskie kompozycje. Płyta "Going away" miała premierę w czerwcu 2018, materiał trafił w gusta stałych słuchaczy. Czy muzycy znają tajemniczy przepis na sukces? – Najważniejsze, żeby myśleć piosenką – tłumaczyli Łukasz Wiśniewski, Tomasz Kruk, członkowie Kraków Street Band.

Goście cieszą się, że tworzą zespół lubiany przez publiczność - Odbiór naszej muzyki jest całkiem sympatyczny. O dziwno, w ogóle nie trafia w nas praktycznie żadna fala hejtu. W internecie to wielka rzadkość - mówili.

Muzycy myślą o wydaniu płyty wideo. Jaki materiał chcą zarejestrować? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Łukasz Wiśniewski, Tomasz Kruk (muzycy zespołu Kraków Street Band)

Data emisji: 23.11.2018

Godzina emisji: 23.10

abi

Playlista