X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Człowiekiem stajemy się w momencie poczęcia"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 12:05
- Jeżeli sięgniemy do podręcznika z biologii, choćby do gimnazjum, to tam nawet zwolennicy aborcji piszą, że życie ludzkie rozpoczyna się od momentu poczęcia. Człowiekiem stajemy się, gdy plemnik łączy się z komórką jajową - mówi Jacek Januszewski z Fundacji Życie-Rodzina.
Audio
  • Działacz pro-life Jacek Januszewski o prawie dotyczącym aborcji (Nocne Polaków rozmowy/Jedynka)
Warszawa, 22.09.2016 r. Działacze Fundacji Pro - Prawo do Życia przed Sejmem, w związku z I sejmowym czytaniem obywatelskiego projektu ustawy Stop Aborcji
Warszawa, 22.09.2016 r. Działacze Fundacji Pro - Prawo do Życia przed Sejmem, w związku z I sejmowym czytaniem obywatelskiego projektu ustawy "Stop Aborcji"Foto: PAP/Leszek Szymański

Działacz pro-life krytycznie odniósł się do czarnego protestu, który przetoczył się przez Polskę 3 października. - Jeśli zerkniemy na transparenty, to widzimy, że nie chodziło o prawa kobiet i prawo wyboru. Większość ludzi przyszła ze sloganami skrajnie lewicowymi i proaborcyjnymi - przekonywał. Wolontariusze z jego organizacji także pojawiali się na tych manifestacjach ze zdjęciami martwych płodów. - W Katowicach zostali obrzuceni jajkami i butelkami z białą farbą. W Poznaniu, zdaje się, kilku policjantów trafiło na ostry dyżur, więc - jak widać - przemoc jest głównym narzędziem działania zwolenników aborcji i środowisk lewicowych. Drugi oręż to manipulacja - podkreślił Jacek Januszewski.

Gość audycji wyjaśnił też, w jaki sposób w jego przekonaniu badania prenatalne wykorzystywane są to tego, by "selekcjonować dzieci do zabijania".

Podczas audycji poruszono też temat wizyty w Polsce kontrowersyjnego krytyka homoseksualizmu, Paula Camerona.

***

Tytuł audycji: "Nocne Polaków rozmowy" w cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Jan Pospieszalski

Gość: Jacek Januszewski (członek zarządu Fundacji Życie-Rodzina)

Data emisji: 5.10.2016

Godzina emisji: 23.10

mg/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PiS przeciw zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2016 12:55
W rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski przyznał, że choć jest "gorącym obrońcą życia", mocno zastanawia się, czy teraz jest najlepszy czas, by toczyć dyskusję o zmianie prawa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy obecne prawo wystarczająco chroni nienarodzone dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 11:51
Ordo Iuris zorganizowało w całej Polsce akcję "Stop aborcji". - Zebraliśmy ponad 300 tys. podpisów i nasz obywatelski projekt złożyliśmy u marszałka Sejmu - poinformował mecenas Jerzy Kwaśniewski.
rozwiń zwiń