X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Choinki Jedynki" wystartowały po raz 15.

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2016 16:30
Po raz 15. ruszyła akcja "Choinki Jedynki", której celem w tym roku jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. Honorowy patronat nad akcją objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.
Audio
  • Kolejna edycja"Choinek Jedynki" rozpoczęta! (Koncert życzeń/Jedynka)
Dyrektor radiowej Jedynki Rafał Porzeziński i Agnieszka Kunikowska,  dziennikarka prowadząca audycję Radio Dzieciom w Programie 1 Polskiego Radia.
Dyrektor radiowej Jedynki Rafał Porzeziński i Agnieszka Kunikowska, dziennikarka prowadząca audycję "Radio Dzieciom" w Programie 1 Polskiego Radia.Foto: Jacek Konecki/PR

Jednym z elementów "Choinek Jedynki" jest konkurs plastyczny przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat, połączony z akcją charytatywną. Tegoroczny temat prac to "Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia". - Spośród nadesłanych prac jury wybierze 20, które zostaną zlicytowane na aukcji 10 grudnia. Pieniądze ze sprzedaży przekażemy Fundacji "Mimo Wszystko” Anny Dymnej i Fundacji im. Brata Alberta – mówi Agnieszka Kunikowska.


choinkijedynki_1200x660.jpg
"Choinki Jedynki". Wszystko, co musisz wiedzieć

Prace, które będą zlicytowane w ramach akcji "Choinki Jedynki" przygotowują nie tylko dzieci, ale także przyjaciele radiowej Jedynki. W tym roku gwiazdy będą malować prace w Polskim Radiu 4 grudnia. - Pierwsza Dama szykuje już niespodziankę na "Choinki Jedynki". Prace przygotują także muzycy, sportowcy, aktorzy – mówił dyrektor Programu Pierwszego Rafał Porzeziński. Przekonywał, że warto wziąć udział w akcji "Choinki Jedynki", bo dobro wraca, a dzięki naszej pomocy każdy dzień może się stać świętem.

Dla Anny Dymnej Jedynkowa akcja to dzielenie się radością. - Bardzo się cieszę, że nadal będziemy robili coś, patrząc w jednym kierunku. Ja też będę robić szopkę z masy solnej. Będziemy się cieszyć, malując obrazki, a później je licytując. Każdy z obrazków wywoła uśmiech na twarzy któregoś z naszych podopiecznych – podkreśliła Anna Dymna, której Fundacja "Mimo Wszystko" po raz 9. jest beneficjentem akcji.

W tym roku pieniądze zebrane dzięki licytacjom, które obędą się od 5 do 9 grudnia zostaną przykazane także na rzecz Fundacji im. Brata Alberta. Dzięki zebranym środkom będzie ona mogła m.in. rozbudować kolejne skrzydło tzw. Domu Przyjaźni. - W tym roku w Boże Narodzenie przypada 100. rocznica śmierci patrona fundacji  - przypominał ksiądz Isakowicz-Zaleski.  


02.12.2015_Wyróżnienie_Popołudnie_Zuzanna Cabała lat 15 Kraków_DSC0981.JPG
Zobacz prace licytowane w poprzednich "Choinkach Jedynki"

Jak narodziła się Fundacja "Mimo wszystko"? Kiedy powstała Fundacja im. Brata Alberta i czym się zajmuje? Co już powstało dzięki wsparciu akcji "Choinki Jedynki"? Na jakie elementy prac jury zwraca szczególnie uwagę? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Koncert życzeń"

Prowadzi: Bogdan Sawicki

Gość: Rafał Porzeziński (dyrektor Programu Pierwszego), Anna Dymna (prezes Fundacji "Mimo Wszystko"), Tadeusz Isakowicz-Zaleski (prezes Fundacji im. Brata Alberta), Agnieszka Kunikowska, prof. Franciszek Maśluszczak (członek jury oceniającej nadesłane prace) 

Data emisji: 23.10.2016

Godzina emisji: 15.07

gs/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Akcja charytatywna Choinki Jedynki 2015 zakończona

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2015 20:00
Wielka finałowa aukcja zwieńczyła tegoroczną - XIV akcję charytatywną Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki. Zebraliśmy 87 892 zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki. Zobacz prace dzieci z ubiegłego roku

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 16:35
rozwiń zwiń