X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakie tajemnice skrywa budynek Polskiego Radia?

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 08:00
13 lutego to Światowy Dzień Radia. Z tej okazji słuchacze Jedynki mogli w "Podwójnym espresso" odbyć dźwiękową wycieczkę po siedzibie Polskiego Radia w Warszawie, poznać legendy, tajemnice i historie związane z tym miejscem.
Audio
  • Monika Tarka, Robert Kilen i Agnieszka Ciecierska zdradzają tajemnice siedziby Polskiego Radia (Podwójne espresso/Jedynka)
Gmach Polskiego Radia
Gmach Polskiego RadiaFoto: Krzysztof Plona/Polskie Radio

- Podróż przez kolejne piętra budynków radia to tak jak podróż w czasie - mówi Robert Kilen, prowadzący audycję. Monika Tarka dodaje: - Tak jak Alicja chciała zobaczyć, co jest po drugiej stronie lustra, tak wielu słuchaczy zastanawia się, co jest po drugiej stronie radia. Postanowiliśmy to dziś pokazać.

Po tajemniczych podziemiach, drewnianych studiach sprzed lat i tych nowoczesnych na miare XXI wieku, a także po studiach koncertowych oprowadza słuchaczy dziennikarka Jedynki i przewodniczka wycieczek po radiu Agnieszka Ciecierska.

***

Tytuł audycji: Podwójne espresso

Autorzy: Monika Tarka i Robert Kilen

Data emisji: 13.02.2018

Godzina emisji: 5.40

mt/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowy Dzień Uśmiechu z Wiesławem Tupaczewskim

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2017 10:00
"Minuta śmiechu przedłuża życie o godzinę" - mówi chińskie przysłowie i znajduje to potwierdzenie w naukowych badaniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miejsce, gdzie pączki zamawiał marszałek Piłsudski

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2018 08:00
Niektórzy mówią, że na Woli są najlepsze pączki w Warszawie. Nasi dziennikarze Monika Tarka i Robert Kilen, postanowili to sprawdzić.
rozwiń zwiń