Jakie tajemnice skrywa budynek Polskiego Radia?

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 08:00
13 lutego to Światowy Dzień Radia. Z tej okazji słuchacze Jedynki mogli w "Podwójnym espresso" odbyć dźwiękową wycieczkę po siedzibie Polskiego Radia w Warszawie, poznać legendy, tajemnice i historie związane z tym miejscem.
Audio
  • Monika Tarka, Robert Kilen i Agnieszka Ciecierska zdradzają tajemnice siedziby Polskiego Radia (Podwójne espresso/Jedynka)
Gmach Polskiego Radia
Gmach Polskiego RadiaFoto: Krzysztof Plona/Polskie Radio

- Podróż przez kolejne piętra budynków radia to tak jak podróż w czasie - mówi Robert Kilen, prowadzący audycję. Monika Tarka dodaje: - Tak jak Alicja chciała zobaczyć, co jest po drugiej stronie lustra, tak wielu słuchaczy zastanawia się, co jest po drugiej stronie radia. Postanowiliśmy to dziś pokazać.

Po tajemniczych podziemiach, drewnianych studiach sprzed lat i tych nowoczesnych na miare XXI wieku, a także po studiach koncertowych oprowadza słuchaczy dziennikarka Jedynki i przewodniczka wycieczek po radiu Agnieszka Ciecierska.

***

Tytuł audycji: Podwójne espresso

Autorzy: Monika Tarka i Robert Kilen

Data emisji: 13.02.2018

Godzina emisji: 5.40

mt/mg

Czytaj także

Światowy Dzień Uśmiechu z Wiesławem Tupaczewskim

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2017 10:00
"Minuta śmiechu przedłuża życie o godzinę" - mówi chińskie przysłowie i znajduje to potwierdzenie w naukowych badaniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miejsce, gdzie pączki zamawiał marszałek Piłsudski

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2018 08:00
Niektórzy mówią, że na Woli są najlepsze pączki w Warszawie. Nasi dziennikarze Monika Tarka i Robert Kilen, postanowili to sprawdzić.
rozwiń zwiń