X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Jestem u progu następnego" – Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 11:51
Bohaterem reportażu jest Jacek Pikuła - katowicki społecznik przez wielu nazywany "polskim Forrestem Gumpem".
Audio
  • Reportaż "Jestem u progu następnego" Henryka Dedo i Waldemara Kasperczaka (Noc z reportażem/Jedynka)
  • Rozmowa z autorami reportażu "Jestem u progu następnego" Henrykiem Dedo i Waldemarem Kasperczakiem oraz z Jackiem Pikułą (Noc z reportażem/Jedynka)
  • Reportażyści Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak oraz Teresa Sieradzka ze Stowarzyszenia Monar o wykluczeniu społecznym (Noc z reportażem/Jedynka)
Aukcja obrazów na rzecz katowickiej Placówki ds. Humanitarno Opiekuńczych Skrawek Nieba w 2005 roku. Na zdjęciu Jacek Pikuła dziękuje Wilmie Duda-Gracz za podarowany obraz jej męża.
Aukcja obrazów na rzecz katowickiej Placówki ds. Humanitarno Opiekuńczych "Skrawek Nieba" w 2005 roku. Na zdjęciu Jacek Pikuła dziękuje Wilmie Duda-Gracz za podarowany obraz jej męża. Foto: Marek Zimny/PAP

Skąd to porównanie do tytułowej postaci ze słynnego filmu? Jacek Pikuła miał trudny start życiu, a mimo to dokonał wielkich rzeczy. Pomagał i miał wpływ na losy setek ludzi, poznał "wielkich" naszego kraju. Z czym się zmagał i co sprawiło, że dziś jest on człowiekiem bez domu?

Przed emisją reportażu gośćmi w studiu byli autorzy reportażu Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak. Telefonicznie połączyliśmy się również z Jackiem Pikułą. W dalszej części audycji, którą prowadził Wiesław Molak, do rozmowy dołączyła Teresa Sieradzka ze Stowarzyszenia Monar.

***

Tytuł reportażu: "Jestem u progu następnego"

Autorzy reportażu: Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak

Data emisji: 12.09.2016

Godzina emisji: 23.17

pg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Góral uparty jest niemożliwy

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2015 12:29
Bohater reportażu pochodzi z Wisły, jednak od 40 lat mieszka na Górnym Śląsku. W 2012 roku Robert Greń otrzymał tytuł "Człowiek Roku Żor".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kiedyś grał w orkiestrze, dziś bezinteresownie pomaga

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2016 17:25
- Świat jest lepszy, gdy ma takiego pana Józka. Dużo ludzi jest mu wdzięcznych za to, co robi - to jedna z wielu pozytywnych opinii o bohaterze reportażu.
rozwiń zwiń