"Buty na obcasie" - Paweł Kęska

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2016 10:50
"Buty na obcasie" to reportaż w cyklu "Caritas – ludzkie historie", realizowanego przez Caritas wspólnie z radiową Jedynką i tygodnikiem "Niedziela".
Audio
  • Reportaż "Buty na obcasie" Pawła Kęski (Noc z reportażem/Jedynka)
Bohaterka reportażu
Bohaterka reportażuFoto: archiwum prywatne

Słowa "Iść przez życie" są synonimem człowieczeństwa. Dziesiątki i setki razy codziennie, bezwiednie przemierzamy metry i kilometry korytarzy, chodników, dróg. To co dla jednych jest codziennością, dla innych może być mglistym marzeniem – ale marzenia mają wielką siłę. Klaudia ma 23 lata i studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Życie Klaudii zmieni się znacznie, jeśli nie będzie mogła zakupić nowej protezy, jej koszt to ponad 200 tys. zł. Akcję zbiórki środków na ten cel można wesprzeć przez stronę www.pomagam.caritas.pl, na stronie znajduje się również historia Klaudii.

Reportaż "Buty na obcasie" powstał w ramach współpracy radiowej Jedynki z Caritas Polska i tygodnikiem "Niedziela". Na reportaże z cyklu "Pomagam" zapraszamy w ostatni poniedziałek miesiąca po 22.30. Wersję tekstową reportażu znajdą Państwo w najnowszym wydaniu tygodnika "Niedziela", który ukaże się w najbliższą niedzielę.

***

Tytuł reportażu: "Buty na obcasie"

Autor reportażu: Paweł Kęska

Data emisji: 31.10.2016

Godzina emisji: 00.22

ab/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Matka" - Paweł Kęska

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2016 07:40
Miłość matki do dziecka jest wielką siłą. Jeśli tylko trzeba, może ona przekroczyć naszą wyobraźnię, a także schematy. Jak w historii pani Czesławy i jej syna Łukasza...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ukochana Kasia. Wyjątkowa, jedyna na milion

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2016 18:00
Kasia właśnie kończy 2 latka. Ma cudownych rodziców, którzy chcieli wszystko w życiu zaplanować.
rozwiń zwiń