X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zakochany" - reportaż Katarzyny Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2017 12:22
"Wszystko zaczęło się w maju 2013 roku. Poznałem wtedy przez Internet Panią Agnieszkę, z którą zacząłem się spotykać. Byłem samotnym człowiekiem szukającym w życiu miłości więc zakochałem się, zresztą wyglądało na to, że z wzajemnością" - napisał w mailu nasz słuchacz.
Audio
  • "Zakochany" - reportaż Katarzyny Błaszczyk (Noc z reportażem/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: igorstevanovic/Shutterstock.com

Dopiero na spotkaniu z reporterką ujawnia, że pani Agnieszka trudniła się nierządem. Pani Agnieszka spotykała się z nim także poza swoją pracą, w czasie prywatnym.

Nasz słuchacz przedstawił ją swoim rodzicom i wierzył, że dla niego Agnieszka zmieni swoją profesję. Stało się inaczej. Wykorzystując jego uczucia kobieta wyłudziła pieniądze.

Policja i prokuratura umorzyły postępowania w tej sprawie stwierdzając, że mężczyzna dofinansował ją dobrowolnie. Tymczasem stowarzyszenie Verba Vertitatis, które pomaga osobom pokrzywdzonym przez urzędy ustaliło, że kobieta we współpracy ze swoją grupą przestępczą, w której bierze udział osoba podszywająca się pod policjanta, w podobny sposób uzyskała pieniądze jeszcze od trzech innych mężczyzn.

Czy pani Agnieszka pozostanie bezkarna?

***

Tytuł audycji: Noc z reportażem

Tytuł reportażu: "Zakochany"

Autor reportażu: Katarzyna Błaszczyk

Data emisji: 17.10.2017

Godzina emisji: 2.15

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak