"Zakochany" - reportaż Katarzyny Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2017 12:22
"Wszystko zaczęło się w maju 2013 roku. Poznałem wtedy przez Internet Panią Agnieszkę, z którą zacząłem się spotykać. Byłem samotnym człowiekiem szukającym w życiu miłości więc zakochałem się, zresztą wyglądało na to, że z wzajemnością" - napisał w mailu nasz słuchacz.
Audio
  • "Zakochany" - reportaż Katarzyny Błaszczyk (Noc z reportażem/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: igorstevanovic/Shutterstock.com

Dopiero na spotkaniu z reporterką ujawnia, że pani Agnieszka trudniła się nierządem. Pani Agnieszka spotykała się z nim także poza swoją pracą, w czasie prywatnym.

Nasz słuchacz przedstawił ją swoim rodzicom i wierzył, że dla niego Agnieszka zmieni swoją profesję. Stało się inaczej. Wykorzystując jego uczucia kobieta wyłudziła pieniądze.

Policja i prokuratura umorzyły postępowania w tej sprawie stwierdzając, że mężczyzna dofinansował ją dobrowolnie. Tymczasem stowarzyszenie Verba Vertitatis, które pomaga osobom pokrzywdzonym przez urzędy ustaliło, że kobieta we współpracy ze swoją grupą przestępczą, w której bierze udział osoba podszywająca się pod policjanta, w podobny sposób uzyskała pieniądze jeszcze od trzech innych mężczyzn.

Czy pani Agnieszka pozostanie bezkarna?

***

Tytuł audycji: Noc z reportażem

Tytuł reportażu: "Zakochany"

Autor reportażu: Katarzyna Błaszczyk

Data emisji: 17.10.2017

Godzina emisji: 2.15

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak