X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Po konkursie dla reportażystów

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 13:35
15 listopada w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursów w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego - o Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Najważniejsze laury zdobyli: Alicja Grembowicz ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Anna Dudzińska z Polskiego Radia Katowice, Jolanta i Andrzej Rudnikowie z Polskiego Radia Koszalin oraz Ewelina Kosałka-Passia z Polskiego Radia Katowice.
Audio
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursów w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursów w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowegoFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W pierwszej godzinie audycji "Noc z reportażem" rozmawialiśmy z przewodniczącą konkursu o Grand Prix KRRiT Teresa Bochwic. Jury nagrodę główna przyznało Alicji Grembowicz, autorce reportażu pt. "Trauma i duma". Ponadto przyznano dwie równorzędne Nagrody Specjalne - Annie Dudzińskiej z Polskiego Radia Katowice, autorce reportażu pt. "Wyspa" oraz Jolancie i Andrzejowi Rudnikom z Polskiego Radia Koszalin - twórcom reportażu "Sieci śmierci". W tej godzinie rozmawialiśmy też z laureatką Alicją Grembowicz.

W drugiej godzinie rozmowa z Eweliną Kosałką-Passi z Polskiego Radia Katowice, autorkę reportażu "Między schodami". To ona zdobyła nagrodę główną w XXIII Konkursie Stypendialnym im. Jacka Stwory. O reportażu "Wyspa" mówiła Anna Dudzińska. Dzieło będzie można posłuchać w audycji "Perły reportażu w radiowej Jedynce 26 listopada o godz. 17.10. O swym reportażu "Sieci śmierci" mówili również Jolanta i Andrzej Rudnikowie z Polskiego Radia Koszalin.

Zaś w trzeciej godzinie nadaliśmy nagrodzony reportaż "Trauma i duma".

***

Tytuł audycji: Noc z reportażem

Prowadzenie: Iza Żukowska

Goście: Teresa Bochwic (przewodnicząca konkursu o Grand Prix KRRiT), Alicja Grembowicz, Jolana i Andrzej Rudnik, Ewelina Kosałka-Passi, Anna Dudzińska

Data emisji: 21.11.2017

Godzina emisji: 0.12

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Bajka" - Magda Skawińska i Angelika Kuźniak

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2017 17:10
- Pamiętam jak z litości, nie z miłości, pocałowałem ją w czoło. No i od tego pomału się zaczęło. Od znajomości do miłości - śmieje się Fortunat Mackiewicz, bohater reportażu "Bajka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Niebieski płaszczyk" - reportaż Katarzyny Michalak

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2017 08:00
To piękna historia trwającej przez dziesiątki lat przyjaźni australijskiej i polskiej rodziny, która zrodziła się dzięki wysłanej po II wojnie z Australii paczce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gangster i policjant" - reportaż Adama Bogoryja Zakrzewskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2017 11:00
Ten pierwszy - Piotr Stępniak - pół życia spędził za kratami, ten drugi - Grzegorz Mikołajczyk - zajmował się ściganiem zorganizowanych grup przestępczych.
rozwiń zwiń