X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Słuchowisko "Przygody Przyjaciół"

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2017 12:20
Zapraszamy do wysłuchania słuchowiska "Przygody Przyjaciół" Marka Miśko w reżyserii Jacka Raginisa-Królikiewicza. Do usłyszenia po godzinie 18.00.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Sunny studio/shutterstock.com/cc

Odcinek 17. - "Walka z żywiołem"

Reporter Polskiego Radia Dzieciom Marcepan Tunagraj zbudował wspaniały statek. Lew, królik i smok - takiej załogi nie miała jeszcze żadna jednostka! Czy Filip sprawdzi się w roli kucharza? Czy smok Adaś zapomni o swoich smutkach związanych z myślą, że jest ostatnim smokiem na świecie? Czy Marcepan poradzi sobie ze swoją szaloną załogą? Przygotujcie się na prawdziwą przygodę podczas rejsu statkiem po Wiśle!

Odcinek 18. - "Hejnał Mariacki"

Załoga złożona z lwa, królika i smoka, pod dowództwem Marcepana Tunagraja, musiała wzbudzić ciekawość turystów spacerujących po nadwiślańskich bulwarach. Po wielu przygodach ich niezwykły statek dobił wreszcie do brzegów Krakowa. Co wydarzyło się na wieży Mariackiej wiele lat temu, a co całkiem niedawno? Pora to sprawdzić!​

>>>>Zapraszamy także do słuchania Polskiego Radia Dzieciom <<<

kk

Zobacz więcej na temat: dzieci słuchowisko dla dzieci
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak