"Kajtek i Tosia"

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2018 06:00
Zapraszamy na spotkania z Kajtkiem i Tosią, tytułowymi bohaterami naszej nowej książki. Napisali ją Jujja i Tomas Wieslander, przetłumaczyła Agnieszka Stróżyk, a opublikowało Wydawnictwo Zakamarki.
Okładka książki Kajtek i Tosia
Okładka książki "Kajtek i Tosia"Foto: mat.promocyjne/Wyd. Zakamarki

Razem posłuchamy o tym, jak przyjaciele bawią się każdego dnia, jak wyhodowali kijanki, znaleźli jamnika i zgubili się w lesie. Wybrane fragmenty książki "Kajtek i Tosia" czyta Dominika Kluźniak.

Zobacz więcej na temat: dzieci Klub książkomaniaka

Czytaj także

"Opowiadania o psach. Na psa urok!"

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2015 07:58
Jest taka przypowieść ludów Północy - dawno, dawno temu podczas potopu człowiek oraz zwierzęta schroniły się na krze, która dryfowała po wodach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)"

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2017 17:00
Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód. Dzięki swej ciekawości świata zmieniają na lepsze nie tylko swoje życie, ale i los wielu osób i zwierząt. W nowej książce, zatytułowanej "Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)" pojawią się też nowi bohaterowie. Na przykład malinowa skarpetka, która poleciała w kosmos i czarna, która została superbohaterką. Ich przygody poznawać będziecie od 3 do 14 kwietnia włącznie. Wybrane fragmenty książki przeczyta Dominika Kluźniak.
rozwiń zwiń