X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fundacja Jedyna Taka udowadnia, że piękno nie ma barier

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 17:00
- Chcemy, aby Polskę odwiedziły najpiękniejsze panie z całego świata. Inspirujemy inne kraje. Zachęcamy do tworzenia takich wydarzeń u siebie, by w październiku nasza miss Adrianna Zawadzińska miała godne konkurentki - tak o przyszłorocznych wyborach Miss Świata na Wózku mówiła organizatorka Katarzyna Wojtaszek.
Audio
  • Katarzyna Wojtaszek i o przełamywaniu barier w niepełnosprawności (Ekspres Jedynki)
Adrianna Zawadzińska (C) Miss Polski na Wózku 2016, podczas Gali Finałowej konkursu,17 lipca 2016 r.
Adrianna Zawadzińska (C) Miss Polski na Wózku 2016, podczas Gali Finałowej konkursu,17 lipca 2016 r.Foto: PAP/Jakub Kamiński

Fundacja Jedyna Taka powstała z myślą o integracji społecznej i o zmianie wizerunku kobiet z niepełnosprawnością. Została powołana do życia przez dwie mamy, które chciały pokazać piękno, zaradność, kreatywność i radość, jakie czerpią z macierzyństwa niepełnosprawne kobiety.

Katarzyna Wojtaszek Dlaczego dziewczyna poruszająca się na wózku nie mogłaby reklamować szamponu do włosów czy szminki? Piękno nie ma barier i jest bardzo subiektywne

Od 4 lata fundacja organizuje konkurs Miss Polski na Wózku. Tuż przed Świętami odbyły się integracyjne warsztaty modelingu pt."Piękno bez barier". - Warsztaty miały na celu zwiększenie kompetencji w dziedzinie modelingu także osób z niepełnosprawnością - tłumaczyła prezes fundacji Katarzyna Wojtaszek. - Wzięło w nich udział 10 osób, w tym pięcioro niepełnosprawnych, których szkolili wspaniali mentorzy: Sylwia Sucharska, Natalia Chmielik i Michał Baryza - dodała Wojtaszek.

Fundacja wydała kalendarz na 2017 rok ze zdjęciami pań, które brały odział w tegorocznym konkursie. Zwyciężczyni konkursu Miss Polski na Wózku 2016 - Adrianna Zawadzińska jest twarzą jednej ze znanych perfumerii.

Od kiedy zajęła się modelingiem i co zmienił ten konkurs w jej życiu opowiedziała Wojciechowi Urbanowi. Zachęcamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Ekspres Jedynki"

Prowadzi: Marta Januszewska

Rozmawiał: Wojciech Urban

Goście: Katarzyna Wojtaszek (prezes fundacji Jedynka Taka),  Adrianna Zawadzińska (miss Polski na Wózku 2016)

Data emisji: 29.12.2016

Godzina emisji: 15.24

ab/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Twarz roku

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2001 00:00
rozwiń zwiń