Przez piekło do Boga. Trudna droga do nawrócenia

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2017 17:55
- Moja historia to opowieść dorosłego Koziołka Matołka, który bardzo daleko szukał czegoś, co jest bardzo blisko - mówi Maciej Sikorski, autor książki "Byłem w piekle. Nie polecam".
Audio
  • Maciej Sikorski opowiada o drodze do nawrócenia (Ekspres Jedynki)
Książka Macieja Sikorskiego jest rodzajem spowiedzi generalnej, zapaleniem światła. Przestrogą dla innych i świadectwem cudownego nawrócenia  oraz uzdrowienia
Książka Macieja Sikorskiego jest rodzajem spowiedzi generalnej, zapaleniem światła. Przestrogą dla innych i świadectwem cudownego nawrócenia oraz uzdrowieniaFoto: Foter.com

Wydawnictwo Niecałe Wydawnictwo Niecałe

Bunt, muzyka, narkotyki, New Age i przyjaźń z Ryśkiem Riedlem, wokalistą Dżemu to tylko niektóre z tematów książki Macieja Sikorskiego. Autor poszukując własnej drogi duchowej ostatecznie zwrócił się ku Bogu. - Nie odkrywając tej relacji, prowadziłem życie, zasadzone na poszukiwaniach duchowych, które koncentrowały się na osiąganiu pewnych stanów świadomości, np. zjednoczenia z absolutem - opowiada instruktor teatralny.

W pewnym momencie doświadczył odczucia, że Bóg jest łaską i sam przychodzi do człowieka. O cyklu "dotknięć" i innych niecodziennych zdarzeń, których doświadczył opowiada nam w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Ekspres Jedynki

Prowadzi: Grzegorz Frątczak

Przygotowała: Maja Mazurek

Data emisji: 14.04.2017

Godzina emisji: 15.24

sm/ab

Czytaj także

Ksiądz Jan Kaczkowski nie żyje. Łamanie konwenansów było jego specjalnością

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2016 15:50
W wieku 38 lat zmarł ksiądz Jan Kaczkowski, jeden z założycieli Puckiego Hospicjum Domowego. Duchowny przez wiele lat zmagał się z chorobą nowotworową.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekstremalna Droga Krzyżowa na kryzys męskości i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2017 18:44
- Jeśli ktoś ma ochotę, chce coś przemyśleć czy zmienić w życiu, to kiedykolwiek może się wybrać na Ekstremalną Drogę Krzyżową - mówi jej pomysłodawca ks. Jacek Stryczek.
rozwiń zwiń