Andrzej Piaseczny o swoich związkach z Latem z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 21:30
- Podczas pierwszego koncertu Lata z Radiem w Łowiczu, to było wiele lat temu, pamiętam, że grałem z zespołem Raz, Dwa, Trzy - wspomina Andrzej Piaseczny.
Audio
  • Andrzej Piaseczny opowiada o swoich związkach w Latem z Radiem (Lato z Radiem EXTRA/Jedynka)
Andrzej Piaseczny występował na koncertach Lata z Radiem prawie w każdym roku ich istnienia
Andrzej Piaseczny występował na koncertach Lata z Radiem prawie w każdym roku ich istnieniaFoto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Jak sam przyznaje, z Latem z Radiem związany był od dziecka, nie tylko dlatego, że urodził się w tym samym roku, w którym ono powstało. - Kiedy byłem w szkole podstawowej, moi rodzice mieli plantację porzeczek. Męczyli mnie, siostrę i brata ich zrywaniem. Jedyne, co nas ratowało, to Lato z Radiem i nieodżałowany Krzysztof Kolberger, który recytował "Strofy dla Ciebie" - przyznaje wokalista.

W rozmowie ze Sławą Bieńczycką i Bogdanem Sawickim, Andrzej Piaseczny opowiedział także o swoich planach, związanych z wydaniem kolejnej płyty. Kiedy się ukaże? Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem EXTRA"

Prowadzi:  Sława Bieńczycka, Bogdan Sawicki

Goście: Andrzej Piaseczny (wokalista)

Data emisji: 26.06.2016

Godzina emisji: 20.40

gs/bk

Czytaj także

"Laski, Laski" - Leszcze z premierą na koncercie "Lata z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 20:04
- Atmosfera jest letnia i festiwalowa, a zwycięstwo biało-czerwonych na EURO 2016 daje nam dodatkową motywację, koncert będzie czystą przyjemnością – mówił w Jedynce Kacper Kuszewski, wokalista zespołu Leszcze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trasa Lata z Radiem to niesamowite przedsięwzięcie"

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 20:00
- Trasa koncertowa Lata z Radiem to niesamowite przedsięwzięcie. Wariackie wręcz. Lato z Radiem to gigantyczna impreza. Musimy to rzetelnie zrealizować - mówi dziennikarka TVP Dorota Szpetkowska.
rozwiń zwiń