Lato z Radiem. Dawid Kwiatkowski o swoim yin i yang

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 19:00
Jak przyznał wokalista debiutujący w tym roku na trasie Lata z Radiem dla niego yin i yang to połączenie życia w trasie koncertowej i powrotów do domu. - To są całkowite przeciwieństwa, ale muszą istnieć wspólnie – podkreślił Dawid Kwiatkowski.
Audio
  • Dawid Kwiatkowski o swoim yin i yang (Lato z Radiem EXTRA/Jedynka)
Karlina Rożej, Dawid Kwiatkowski i Bogdan Sawicki tuż przed koncertem artysty, który do czerwoności rozgrzał publiczność
Karlina Rożej, Dawid Kwiatkowski i Bogdan Sawicki tuż przed koncertem artysty, który do czerwoności rozgrzał publiczność Foto: Sebastian Gołos

Jego debiutancka płyta pokryła się złotem jeszcze zanim album ukazał się na rynku. O to gdzie leży źródło tego niezwykłego sukcesu dopytywali Dawida Kwiatkowskiego Karolina Rożej i Bogdan Sawicki. -  Sam byłem zaskoczony. Gdy byłem w wieku moich fanów potrzebowałem i szukałem w piosenkach otuchy i rad, jak przechodzić przez ścieżkę nastoletniego życia, która nie jest łatwa – przyznaje wokalista, deklarując, że właśnie to stara się dać swoim wielbicielom.

Mimo kapryśnej pogody publiczności entuzjastycznie przyjęła koncert Dawida Kwiatkowskiego, śpiewając razem z nim wszystkie piosenki i i zmuszając artystę do kolejnych bisów.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.

W sobotę 2 lipca na Stadionie Sportowym w Tarnowie Podgórnym o dobrą zabawę dla najmłodszych zadbała Arka Noego. Nieco później dla publiczności zaśpiewali także Dawid Kwiatkowski, De Mono, wieczorem wystąpiła Ewa Farna. Wieczór zakończył pokaz fajerwerków.


Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem EXTRA"

Prowadzi:  Karolina RożejBogdan Sawicki

Goście: Dawid Kwiatkowski (wokalista)

Data emisji: 2.07.2016

Godzina emisji: 17.28

gs