Lato z Radiem. Ewa Farna zmienia wizerunek?

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 23:19
 - W tym roku świętuję 10-lecie obecności na scenie w Czechach, staram się to uczcić i mieć na sobie na koncertach coś złotego – zdradza wokalistka.
Audio
  • Ewa Farna opowiada o tym co przygotowała na trasę Lata z Radiem (Lato z Radiem/Jedynka)
Karolina Rożej, Ewa Farna i Bogdan Sawicki w plenerowym studiu Lata z Radiem
Karolina Rożej, Ewa Farna i Bogdan Sawicki w plenerowym studiu Lata z RadiemFoto: Sebastian Gołos

Jak przyznaje Ewa Farna do swojej artystycznej garderoby nie wprowadza wielkich zmian, a spodnie na sobotni koncert Lata z Radiem w Tarnowie Podgórnym pożyczyła od ... mamy. Co przygotowała w tym roku dla publiczności? I co stara się przekazać swoim najnowszym teledyskiem "Na ostrzu"?

Energetyczny koncert Ewy Farny, podczas którego publiczność szalała mimo deszczu, zakończył koncert Lata z Radiem w Tarnowie Podgórnym. Wcześniej o dobrą zabawę dla najmłodszych zadbała Arka Noego. Nieco później dla publiczności zaśpiewali także Dawid Kwiatkowski i De Mono.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.


Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem EXTRA"

Prowadzi:  Karolina RożejBogdan Sawicki

Goście: Ewa Farna (wokalistka)

Data emisji: 2.07.2016

Godzina emisji: 20.39

gs


Czytaj także

Andrzej Piaseczny o swoich związkach z Latem z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 21:30
- Podczas pierwszego koncertu Lata z Radiem w Łowiczu, to było wiele lat temu, pamiętam, że grałem z zespołem Raz, Dwa, Trzy - wspomina Andrzej Piaseczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem. Dawid Kwiatkowski o swoim yin i yang

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 19:00
Jak przyznał wokalista debiutujący w tym roku na trasie Lata z Radiem dla niego yin i yang to połączenie życia w trasie koncertowej i powrotów do domu. - To są całkowite przeciwieństwa, ale muszą istnieć wspólnie – podkreślił Dawid Kwiatkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem w Tarnowie Podgórnym. Wieczór pełen wzruszeń

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 22:00
Publiczność w sobotę 2 lipca bawiła się doskonale na Stadionie Sportowym w Tarnowie Podgórnym mimo kapryśnej pogody i nie dającego się przegonić deszczu.
rozwiń zwiń