Varius Manx i Kasia Stankiewicz. "Wrócił dobry fluid"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 22:32
- Łapiemy ten czas, cieszymy się nim, nie myślimy, co będzie za rok lub dwa. Wiemy, jak wiele radości sprawia fanom nasze połączenie - mówił przed koncertem "Lata z Radiem" w Pruszkowie Robert Janson.
Audio
  • Varius Manx i Kasia Stankiewicz. "Powrócił dobry fluid" (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Varius Manx i Kasia Stankiewicz znów grają razem
Varius Manx i Kasia Stankiewicz znów grają razemFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Lider Varius Manx nie chciał potwierdzić informacji, jakoby Kasia Stankiewicz miała wrócić na stałe do zespołu. - Piękne jest to, gdy widzisz wzruszających się mężczyzn na koncertach, co rzadko nam się zdarzało, a przez ostatnie kilkanaście lat chyba w ogóle. Wspomnienia powróciły, powrócił dobry fluid, niech to trwa - dodał.Również Kasia Stankiewicz przyznała, że wzrusza się, gdy widzi tłum żywiołowo reagujący na piosenki Varius Manx. Tym bardziej, że - jak podkreśliła - obecnie brakuje ładnych utworów. - Ludzie czekają na szlachetne wykonania i dobre brzemienia. Kiedy Varius Manx wychodzi na scenę i gra swoje największe przeboje, to dzieją się rzeczy niezwykłe. Mamy do tego duży szacunek - podkreśliła Stankiewicz.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Extra

Prowadzi: Karolina Rożej, Bogdan Sawicki

Gość: Robert Janson, Paweł Marciniak, Sławek Romanowski, Kasia Stankiewicz (Varius Manx)

Data emisji: 3.07.2016

Godzina emisji: 20.41

tj/mk

Czytaj także

Natalia Szroeder: scena to mój drugi dom

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 18:53
- Mama się śmieje, że jeszcze mówić nie potrafiłam, a już śpiewałam. Faktycznie, muzyka musi płynąć mi we krwi - przekonywała piosenkarka przed występem na scenie "Lata z Radiem" w Pruszkowie.
rozwiń zwiń