Blue Café: pomarańczowy do nas pasuje

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 22:10
- To jest super optymistyczny kolor. Wyjdziemy od niego w czerwień. Jesteśmy wprawdzie Blue Cafe, ale co tam. Czerwień kojarzy się ogniem. I dziś go nie zabraknie - mówiła przed koncertem w Solcu Kujawskim Dominika Gawęda.
Audio
  • Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal o koncercie Blue Café w Solcu Kujawskim i nowej płycie (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Przed koncertem w Solcu Kujawskim z zespołem Blue Caf rozmawiali Karolina Rożej i Bogdan Sawicki
Przed koncertem w Solcu Kujawskim z zespołem Blue Café rozmawiali Karolina Rożej i Bogdan SawickiFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Udział Blue Café w tegorocznej trasie Lata z Radiem nie przeszkadza muzykom pracować nad nową płytą. - Jeszcze chwilkę trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na razie trwają intensywne prace w studiu. Dominika niedługo będzie już nagrywać wokale. Być może w okolicach września - października ukaże się singiel, ale to będzie niespodzianka - zdradza lider zespołu Paweł Rurak-Sokal.

Czy nowa płyta będzie miała charakter symfoniczny i z nutką jakiej przyprawy mogą kojarzyć się koncerty Blue Café, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Extra

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Rozmawiają: Karolina Rożej, Bogdan Sawicki

Goście: Dominika Gawęda, Pawel Rurak-Sokal (zespół Blue Café)

Data emisji: 9.07.2016

Godzina emisji: 20.35

pg/

Czytaj także

Blue Café: staramy się uniknąć gombrowiczowskiej gęby

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 17:28
- Każda nasza płyta jest inna. Staramy się, by kolejny album był nieprzewidywalny, coraz wyżej stawiamy sobie poprzeczkę - mówił w Jedynce Paweł Rurak-Sokal z zespołu Blue Café.
rozwiń zwiń