Lato z Radiem 2016. Brathanki prezentują prapremierę singla

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 20:30
- Tekst singla napisała nasza wspaniała wokalistka, Agnieszka Dyk - mówi Janusz Mus. - To jest mój debiut, tytuł piosenki to "Chodź tu do mnie" - zdradza autorka.
Audio
Bogdan Sawicki, Agnieszka Dyk, Janusz Mus i Karolina Rożej
Bogdan Sawicki, Agnieszka Dyk, Janusz Mus i Karolina RożejFoto: Sebastian Gołos

Kiedy można się spodziewać nowej płyty zespołu, który jak przyznaje jest bardzo zapracowany i dużo koncertuje? Premiera nowego singla "Chodź tu do mnie" zaplanowana jest na jesień, publiczność na koncertach "Lata z Radiem" mogła go usłyszeć jako prapremierę. - Potem singiel do singla i zbierze się cała płyta - deklaruje kompozytor utworów zespołu Brathanki. 

Janusz Mus i Bogdan Sawicki znaleźli też chwilę, aby porozmawiać o akordeonach, na których obaj grają. Jak przyznaje dziennikarz, akordeon zdaje się przeżywać renesans.

Jak Brathanki wspominają swój koncert w Solcu Kujawskim? Kto rządzi w zespole? Zapraszamy do wysłuchania audycji.  

W niedzielę w Inowrocławiu dopisała pogoda, a doskonale bawiąca się publiczność szczelnie wypełniła przestrzeń pod sceną. 

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.


Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem EXTRA"

Prowadzi:  Karolina RożejBogdan Sawicki

Goście: Sarsa (wokalistka)

Data emisji: 10.07.2016

Godzina emisji: 18.22

gs


Czytaj także

Lato z Radiem 2016: Inowrocław, czyli miasto z najczystszym powietrzem

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 13:00
- Inowrocław to jedyne miasto w Polsce, które spełnia wymogi Światowej Organizacji Zdrowia, jeśli chodzi o czystość powietrza - przypomina z dumą Ryszard Brejza, prezydent miasta. Przepiękne miasto Kujaw kusi nie tylko swoimi zdrowotnymi właściwościami, także bogactwem kwiatów. Dywany kwiatowe tworzy 110 tys. kwiatów, a w Ogrodach Zapachu kwitnie 4,5 tys. róż. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blue Café: pomarańczowy do nas pasuje

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 22:10
- To jest super optymistyczny kolor. Wyjdziemy od niego w czerwień. Jesteśmy wprawdzie Blue Cafe, ale co tam. Czerwień kojarzy się ogniem. I dziś go nie zabraknie - mówiła przed koncertem w Solcu Kujawskim Dominika Gawęda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Sarsa: cieszę się, że mogę być tego częścią

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 20:00
- Jestem onieśmielona, taka zaangażowana publiczność to coś wspaniałego - deklaruje artystka, która w Inowrocławiu debiutowała na scenie Lata z Radiem.
rozwiń zwiń