Ryszard Rynkowski: zawsze, gdy gram, jest pogoda

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2016 22:35
- W ponad 20-letniej karierze tylko raz przeżyłem ulewę. Zawsze było tak, że np. do godz. 16.00 padało, a później podczas mojego koncertu wychodziło słońce - mówił w Jedynce piosenkarz.
Audio
  • Ryszard Rynkowski o swoim koncercie na trasie Lata z Radiem (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Podczas koncertu w Miastku Ryszard Rynkowski zaśpiewał swoje największe przeboje
Podczas koncertu w Miastku Ryszard Rynkowski zaśpiewał swoje największe przebojeFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Podobnie było w Miastku, gdzie Ryszard Rynkowski dał swój jedyny koncert na tegorocznej trasie Lata z Radiem. - Cieszę się, że chociaż raz mogłem zaśpiewać i zaliczyć w tym roku wielką trasę Lata Radiem. Będzie czym się pochwalić, to dobry wpis do CV - powiedział Ryszard Rynkowski.

Podczas koncertu usłyszeliśmy największe przeboje Rynkowskiego. - Jak mówił bardzo mądry inżynier Mamoń, trzeba grać te piosenki, które publiczność zna.  Dlatego gramy tak, aby w tych pięknych okolicznościach przyrody ludzie bawili się radośnie –  wyjaśnił piosenkarz i kompozytor.Ryszard Rynkowski wspominał również swoje koncerty podczas festiwali w Opolu.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Extra

Prowadzi: Sława BieńczyckaBogdan Sawicki, Maria Szabłowska

Gość: Ryszard Rynkowski (pisenkarz)

Data emisji: 16.07.2016

Godzina emisji: 19.34

tj/ei

Czytaj także

Natalia Szroeder: scena to mój drugi dom

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 18:53
- Mama się śmieje, że jeszcze mówić nie potrafiłam, a już śpiewałam. Faktycznie, muzyka musi płynąć mi we krwi - przekonywała piosenkarka przed występem na scenie "Lata z Radiem" w Pruszkowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Varius Manx i Kasia Stankiewicz. "Wrócił dobry fluid"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 22:32
- Łapiemy ten czas, cieszymy się nim, nie myślimy, co będzie za rok lub dwa. Wiemy, jak wiele radości sprawia fanom nasze połączenie - mówił przed koncertem "Lata z Radiem" w Pruszkowie Robert Janson.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blue Café: pomarańczowy do nas pasuje

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 22:10
- To jest super optymistyczny kolor. Wyjdziemy od niego w czerwień. Jesteśmy wprawdzie Blue Cafe, ale co tam. Czerwień kojarzy się ogniem. I dziś go nie zabraknie - mówiła przed koncertem w Solcu Kujawskim Dominika Gawęda.
rozwiń zwiń