Wyjątkowy duet. Grzegorz Markowski z córką na scenie Lata z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2016 21:52
- Bardzo lubię sprawiać niespodzianki podczas koncertów - mówił w Jedynce Grzegorz Markowski, który podczas koncertu Lata z Radiem w Augustowie wystąpił ze swoją córką Patrycją.
Audio
  • Duet Markowskich porwał publiczność w Augustowie (Jedynka/Lato z Radiem Extra)
Grzegorz Markowski przyznał, że dla córki zrobiłby wszystko
Grzegorz Markowski przyznał, że dla córki zrobiłby wszystkoFoto: Sebastian Gołos

Razem wykonali utwór "Start me up" Rolling Stones. - Nie umawialiśmy się, to jest rodzaj gry. Czasami specjalnie przyjeżdżałem później, a Patrycja na mnie czeka. Dzisiaj zrobiłem odwrotnie. Ona na mnie nie czekała - powiedział wokalista zespołu Perfect.  Wiadomo było jedynie, że wykonają tę, a nie inną piosenkę. - Akurat ten numer musiał być. To jest sprawa aranżacji. Muzycy by zwariowali, gdyby nie wiedzieli co zaśpiewamy. Nie chcieliby grać w takim zespole - żartował Markowski. 

Wokalista zespołu Perfect przyznał, że często do podobnych niespodzianek dochodzi na koncertach jego zespołu. - Rozkręcam się w zależności od sytuacji i zmieniam repertuar w trakcie występu. Bardzo często też scenariusz koncertu pisze publiczność - dodał.
W nagraniu rozmowy Grzegorz Markowski wyjaśnił również, że czy pokusiłby się na napisanie kolejnej zwrotki do tekstu piosenki "Autobiografia". 

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Extra

Prowadzą: Karolina Rożej, Bogdan Sawicki

Goście: Grzegorz Markowski (wokalista, kompozytor)

Data emisji: 20.08.2016

Godzina emisji: 20.28

tj

Czytaj także

Varius Manx i Kasia Stankiewicz. "Wrócił dobry fluid"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 22:32
- Łapiemy ten czas, cieszymy się nim, nie myślimy, co będzie za rok lub dwa. Wiemy, jak wiele radości sprawia fanom nasze połączenie - mówił przed koncertem "Lata z Radiem" w Pruszkowie Robert Janson.
rozwiń zwiń