X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Portal internetowy może być miejscem przyjaznym dla seniorów

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2018 12:19
Senior.pl to byt wyłącznie wirtualny, osiągalny jedynie w sieci. Ale w dobie internetu nie ma ograniczeń w dostępie do treści i można go czytać siedząc wygodnie w fotelu gdziekolwiek w świecie.
Audio
  • Miejsce przyjazne dla osób starszych - portal senior.pl (Czas pogody/Jedynka)
Seniorzy przy komputerach
Seniorzy przy komputerachFoto: shutterstock/Photographee.eu

Codziennie pojawiają się artykuły na różne tematy od standardowo związanych z wiekiem treści poświęconych zdrowiu, aż po modę, styl życia, artykuły na temat gwiazd, a także porady praktycznie z każdej dziedziny życia.

- Jesteśmy po to, żeby osoby w wieku dojrzałym mogły się ze sobą spotykać, ale też mogły się dowiedzieć czegoś ciekawego, znaleźć bądź udzielić ciekawej porady, wzajemnie sobie pomagać i cieszyć się byciem ze sobą - wyjaśnia Joanna Gacka z redakcji portalu. Można sobie powiększyć litery, żeby były lepiej widoczne.

Ważnym elementem portalu jest forum, gdzie każdy może porozmawiać z każdym. - Ta część powstała najszybciej, kiedy utworzono portal prawie 13 lat temu - wspomina rozmówczyni Jedynki. Jej zdaniem jest to wizytówka senior.pl, bo tworzą go wyłącznie czytelnicy, oni też są moderatorami. Użytkownicy sami organizują sobie również spotkania w różnych miejscach w Polsce. Sami też udzielają sobie pomocy, choć często nie znają się z realu.

A co zrobić, jeśli ktoś nie radzi sobie z komputerem? Więcej szczegółów w nagraniu rozmowy.

***

Tytuł audycji: Czas pogody

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Joanna Gacka (portal senior.pl)

Data emisji: 25.03.2018

Godzina emisji: 10.09

ag/pgTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Uniwersytet daje seniorom radość życia

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2018 12:17
Nie zmuszają się do niczego, tylko cieszą się, że razem z koleżankami robią coś fascynującego. Gośćmi audycji "Czas pogody" były uczestniczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury Zacisze w Warszawie - Taida Załuska i Bożena Sikorska.    
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trzeba żyć i pamiętać, że 60 lat to dopiero początek"

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2018 13:32
Biega, tańczy, recytuje. To ostatnie może nie jest jej powołaniem, ale tylko dlatego, że nie wiąże się z ruchem. Gościem "Czasu pogody" była Barbara Tukendorf, promująca aktywny tryb życia po 60. roku życia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak podwyższyć świadczenia emerytalne?

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2018 18:40
Marzec to dla emerytów ważny miesiąc, gdyż w marcu są waloryzowane emerytury. W tym roku ta waloryzacja była bardzo korzystna, choć pewnie nie dla wszystkich satysfakcjonująca. O doli emerytów w "Srebrnej debacie Jedynki".
rozwiń zwiń