X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przy pomocy szkła maluje piękne obrazy

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 12:55
- Mężczyzna w pewnym wieku ma takie dwie drogi rozwojowe - jedna i druga z reguły nie jest korzystna. Mnie udało się znaleźć trzecią - sztukę - powiedział w radiowej Jedynce Andrzej Bochacz.
Audio
  • Piękne obrazy malowane z użyciem szkła (czas pogody/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Dejan Lazarevic/shutterstock.com

- Prawdopodobnie intensywna praca zawodowa, którą traktuję jako pasję, ale prowadzenie biznesu jest wyczerpujące, doprowadziła mnie do takiego momentu, że kilkanaście lat temu odkryłem zupełnie nową możliwość - wyjaśnił w audycji "Czas pogody" Andrzej Bochacz zapytany o to, skąd się wzięło u niego zainteresowanie techniką witrażu.

- Mężczyzna w pewnym wieku ma takie dwie drogi rozwojowe - jedna i druga z reguły nie jest korzystna. Mnie udało się znaleźć trzecią - właśnie sztukę. W moim życiu pojawiła się sztuka. Ona pozwoliła mi się wyciszyć. Odnajduję bardzo dużo spokoju, radości. Mam nadzieję, że to będzie trwało jeszcze wiele lat - podkreślił rozmówca Zbigniewa Krajewskiego.

Gość radiowej Jedynki prowadzi zajęcia z dziećmi niepełnosprawnymi. Uczy je, jak robić witraże. - To dodatkowy element, który powoduje, że mam spełnienie tej pasji, radości. Mogę się dzielić zdobytymi umiejętnościami - zaznaczył.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której Andrzej Bochacz opowiedział o portalu naszsenior.pl oraz o rozwiązaniach dedykowanych osobom starszym.

***

Tytuł audycji: Czas pogody

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Andrzej Bochacz (twórca portalu naszsenior.pl, informatyk, artysta witrażysta)

Data emisji: 13.05.2018

Godzina emisji: 10.20

kk

Zobacz więcej na temat: Zbigniew Krajewski SZTUKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Zrozumieć starość" - co to właściwie oznacza?

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 12:30
23,6 proc. mieszkańców naszego kraju to osoby po 60. roku życia, a w ciągu dekady w wiek senioralny wejdzie już co trzeci Polak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Z Januszem trafiłam w świat, który był nieprzewidywalny"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2018 12:53
Piosenki Janusza Gniatkowskiego trafiały do niemal wszystkich europejskich krajów oraz do Australii i USA, jego talentem zachwycił się Waldemar Kazanecki. Był jednym z najpopularniejszych piosenkarzy lat 50, i 60. W tym roku przypada 90. rocznica jego urodzin. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Portal internetowy może być miejscem przyjaznym dla seniorów

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2018 12:19
Senior.pl to byt wyłącznie wirtualny, osiągalny jedynie w sieci. Ale w dobie internetu nie ma ograniczeń w dostępie do treści i można go czytać siedząc wygodnie w fotelu gdziekolwiek w świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień opiekuna wsparciem dla opiekunów osób niepełnosprawnych

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2018 17:00
Akademia opiekunów postanowiła 15 maja zorganizować Dzień opiekuna, żeby udzielić wsparcia wszystkim, którzy na co dzień opiekują się osobami chorymi. A w grudniu w Krakowie odbędzie się trzecie już spotkanie ze specjalistami.
rozwiń zwiń