X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Odpowiedzialność pracownika za wyrządzoną szkodę

Pracownik, który wskutek niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków pracowniczych ze swej winy wyrządził pracodawcy szkodę, ponosi wobec niego odpowiedzialność materialną. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: ra2studio/Shutterstock.com
O Audycji

Za szkodę wyrządzoną pracodawcy podwładny musi zapłacić odszkodowanie. - Jeśli zrobił to nieumyślnie, jego ograniczona do trzech wysokości miesięcznego wynagrodzenia. Jeśli natomiast działał umyślnie, jego odpowiedzialność jest nielimitowana - mówi w audycji "Patrz na prawo" mec. Anna Golenia z kancelarii Kochanski Zięba & Partners.

Czy mimo wyrządzenia szkody wynagrodzenie zostanie pracownikowi wypłacone? Czy pracownik może szkodę odpracować? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Patrz na prawo

Prowadzi: Anna Grabowska

Gość: mec. Anna Golenia (Kochanski Zięba & Partners)

Data emisji: 21.04.2018

Godzina emisji: 15.30

kh

Playlista