"Las" - premierowe słuchowisko w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2020 08:34
2 lutego o godzinie 21:00 zaprosiliśmy Państwa do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Michała Zdunika "Las" w reżyserii autora.
Audio
Kadr z nagrania słuchowiska Las
Kadr z nagrania słuchowiska "Las"Foto: K. Sielicki

Czy można poradzić sobie z traumatycznym przeżyciem, po którym rozpada się cały nasz świat? Co zrobić, gdy najbliżsi - zamiast okazywać się oparciem - dokonują ocen i wydają wyroki? Być może, aby wyjść z tej ciemności - która przypomina gęsty, nocny las - należy zwrócić się ku przeszłości i poznać rodzinną tajemnicę?

Główna bohaterka słuchowiska Las zmaga się przerażającym doświadczeniem gwałtu. Próbuje o nim mówić rodzinie, psychologom, policjantom - jednak ciągle tylko odbija się od ściany niezrozumienia i obojętności. Słuchamy fragmentów rozmów przeplatanych z poetyckimi monologami bohaterki, jesteśmy w centrum jej umysłu, razem próbujemy uporządkować rozsypane wspomnienia. Wszystko, aby na końcu odkryć przerażającą, ale oczyszczającą prawdę.

 

Michał Zdunik "Las"

Reżyseria:  Michał Zdunik

Realizacja akustyczna: Maciej Kubera

Opracowanie muzyczne: Michał Zdunik


Obsada:

Monika Kulczyk, Andrzej Mastalerz, Łukasz Borkowski, Piotr Cyrwus, Kinga Tabor, Jarosław Domin, Paweł Szczesny, Brygida Turowska, Ewa Kania, Jarosław Gajewski, Katarzyna Dąbrowska, Krzysztof Szczepaniak, Arkadiusz Janiczek, Filip Kosior, Anna Jarosik, Karolina Bacia

Wykonanie muzyki - zespół w składzie

Ada Wadoń, Jakub Grott - skrzypce

Artur Wieczerzyński - altówka

Bernadetta Wieczerzyńska, Borys Piszczatowski - wiolonczela

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Mity greckie" - premierowe słuchowisko w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2020 09:39
W niedzielę 5 stycznia o godzinie 21:00 zaprosiliśmy Państwa do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko "Mity greckie" .
rozwiń zwiń