X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Projekt słowacko-węgierskiego rurociągu ma pewne ryzyko"

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2017 18:40
- Stworzenie gazociągu jest kluczowe, ale ważne jest też pytanie, skąd ten gaz będzie pochodził - podsumował na antenie Jedynki Bartłomiej Sawicki z portalu BiznesAlert.pl
Audio
  • "Projekt słowacko-węgierskiego rurociągu ma pewne ryzyko" (Wyszehradio/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PIXABAY

Dwa kraje grupy wyszehradzkiej Słowacja i Węgry chcą budować rurociąg, którym ma popłynąć gaz z Bułgarii i Rumunii. List intencyjny w tej sprawie został już podpisany

- Ten projekt wpisuje się w jeden z priorytetów unii energetycznej. Chodzi o to, by kraje sąsiadujące były ze sobą jak najlepiej połączone. W tym przypadku Słowacja jest zainteresowana tym gazociągiem nie dlatego, że potrzebuje innego gazu niż rosyjski, ale dlatego, że chce zarabiać na tranzycie. Widzi w tym po prostu interes. Węgry dodatkowo chcą być pośrednikiem w przepływie gazu na południe np. do Serbii - powiedział Bartłomiej Sawicki.

Gość Jedynki dodał, że stworzenie infrastruktury jest ważne, ale ważniejszym pytaniem jest kto ten gaz będzie dostarczał. - Istnieje bowiem ryzyko, że wspomniana infrastruktura będzie wykorzystywana przez spółkę Nord Stream 2.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Wyszehradio

Prowadzi: Michał Żakowski

Gość: Bartłomiej Sawicki (BiznesAlert.pl)

Data emisji: 12.11.2017

Godzina emisji: 16.06

koz/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak