X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

35 lat na scenie. Co dalej z zespołem T.Love?

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2017 21:12
- Zrobiliśmy to, co mogliśmy zrobić przez te lata najlepiej w tym składzie. Czas od siebie odpocząć - mówi w radiowej Jedynce Muniek Staszczyk.
Audio
  • 35 lat na scenie. Co dalej z zespołem T.Love? cz. I (Jedynka)
  • 35 lat na scenie. Co dalej z zespołem T.Love? cz. II (Jedynka)
  • 35 lat na scenie. Co dalej z zespołem T.Love? cz. III (Jedynka)
Muniek Staszczyk i Marcin Kusy
Muniek Staszczyk i Marcin KusyFoto: Polskie Radio

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt oraz wiele przebojów, to dorobek legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie. Od stycznia 2018 działalność zespołu - decyzją Muńka Staszczyka - zostaje zawieszona na czas nieokreślony.

- Jest to zawieszenie działalności zespołu a nie rozwiązanie. Głupotą byłoby się rozwiązywać, natomiast decyzję o zawieszeniu podjąłem blisko 2 lata temu i od tamtego momentu chłopcy o tym wiedzą - podkreśla rozmówca Marcina Kusego.

- Dociągnęliśmy do 35. bardzo godnie. Wszystko, co wcześniej się przetoczyło, jakieś żale, emocje mamy za sobą. To idealny moment, bo nie jest to ani żaden pogrzeb ani stypa, a nawet gdyby tak to się miało skończyć, uważam, że zespół T.Love spełnił swoje zadanie - mówi Muniek Staszczyk. - Może T.Love wróci w innym składzie, może w tym samym - dodaje.

Jakie plany ma Muniek Staszczyk? Dlaczego w jednym ze swoich największych przebojów śpiewa o Warszawie a nie o rodzinnej Częstochowie? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: 35 lat zespołu T.Love. Niedziela z Muńkiem Staszczykiem

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Muniek Staszczyk (muzyk, współzałożyciel, lider, wokalista, autor tekstów, w początkowym okresie także basista zespołu T.Love)

Data emisji: 31.12.2017

Godzina emisji: 10.47, 11.38, 13.47, 15.50, 17.50, 20.20, 20.50

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muniek Staszczyk: album "T.Love" to błyskawiczna pocztówka z tego roku

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 16:00
- Poprzedni album "Old is gold" powstawał 4 lata, najnowszy "T.Love" 4 miesiące. Ta płyta jest reakcją na współczesność, teksty są o tym co tu i teraz. Na poprzedniej płycie teksty skłaniały się ku sprawom duchowym, pytaniom o sens życia, o Boga. Na "T.Love" jest obecna współczesność, Polska, Europa, obawy, niepokoje, ale są też piosenki prywatne - zdradza Muniek Staszczyk.
rozwiń zwiń