Konwencja regionalna PiS z udziałem prezesa partii i premiera

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 14:12
W sobotę (30.03) w Gdańsku odbyła się kolejna konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Celem konwencji była prezentacja programu partii rządzącej oraz proponowanych rozwiązań dla regionu.
Audio
  • Przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego podczas konwencji w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Konwencja PiS w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Podsumowanie sobotnich konwencji wyborczych (W samo południe/Jedynka)
Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w Gdańsku
Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w GdańskuFoto: PAP/Adam Warżawa

W sobotę swoje konwencje miały także inne partie: Platforma Obywatelska (we Wrocławiu) oraz PSL (na Stadionie Narodowym w Warszawie).

W godz. 11.00-12.00 zaprosiliśmy Państwa do słuchania audycji specjalnej poświęconej sobotnim konwencjom wyborczym, podczas której transmitowaliśmy przemówienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego. Przemówień mogą Państwo wysłuchać w dołączonych nagraniach. 

O konwencji PiS w Gdańsku mówiliśmy także w audycji "W samo południe"Gościem obydwu audycji prowadzonych przez Henryka Szrubarza był dr Andrzej Anusz. Zapraszamy do słuchania.

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Konwencja PiS w Gdańsku z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 11:11
W Gdańsku zakończyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. - PiS dokona takiej implementacji dyrektywy o prawie autorskim, że wolność będzie zachowana. Dlatego od dzisiaj nie będziemy mówili o "piątce", a "piątce plus". Ten plus to wolność - podkreślił lider partii.
rozwiń zwiń