Konwencja regionalna PiS z udziałem prezesa partii i premiera

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 14:12
W sobotę (30.03) w Gdańsku odbyła się kolejna konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Celem konwencji była prezentacja programu partii rządzącej oraz proponowanych rozwiązań dla regionu.
Audio
  • Przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego podczas konwencji w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Konwencja PiS w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Podsumowanie sobotnich konwencji wyborczych (W samo południe/Jedynka)
Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w Gdańsku
Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w GdańskuFoto: PAP/Adam Warżawa

W sobotę swoje konwencje miały także inne partie: Platforma Obywatelska (we Wrocławiu) oraz PSL (na Stadionie Narodowym w Warszawie).

W godz. 11.00-12.00 zaprosiliśmy Państwa do słuchania audycji specjalnej poświęconej sobotnim konwencjom wyborczym, podczas której transmitowaliśmy przemówienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego. Przemówień mogą Państwo wysłuchać w dołączonych nagraniach. 

O konwencji PiS w Gdańsku mówiliśmy także w audycji "W samo południe"Gościem obydwu audycji prowadzonych przez Henryka Szrubarza był dr Andrzej Anusz. Zapraszamy do słuchania.

kh

Czytaj także

Konwencja PiS w Gdańsku z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 11:11
W Gdańsku zakończyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. - PiS dokona takiej implementacji dyrektywy o prawie autorskim, że wolność będzie zachowana. Dlatego od dzisiaj nie będziemy mówili o "piątce", a "piątce plus". Ten plus to wolność - podkreślił lider partii.
rozwiń zwiń