X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konwencja regionalna PiS z udziałem prezesa partii i premiera

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 14:12
W sobotę (30.03) w Gdańsku odbyła się kolejna konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Celem konwencji była prezentacja programu partii rządzącej oraz proponowanych rozwiązań dla regionu.
Audio
  • Przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego podczas konwencji w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Konwencja PiS w Gdańsku (Audycja specjalna/Jedynka)
  • Podsumowanie sobotnich konwencji wyborczych (W samo południe/Jedynka)
Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w Gdańsku
Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w GdańskuFoto: PAP/Adam Warżawa

W sobotę swoje konwencje miały także inne partie: Platforma Obywatelska (we Wrocławiu) oraz PSL (na Stadionie Narodowym w Warszawie).

W godz. 11.00-12.00 zaprosiliśmy Państwa do słuchania audycji specjalnej poświęconej sobotnim konwencjom wyborczym, podczas której transmitowaliśmy przemówienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego. Przemówień mogą Państwo wysłuchać w dołączonych nagraniach. 

O konwencji PiS w Gdańsku mówiliśmy także w audycji "W samo południe"Gościem obydwu audycji prowadzonych przez Henryka Szrubarza był dr Andrzej Anusz. Zapraszamy do słuchania.

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Konwencja PiS w Gdańsku z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 11:11
W Gdańsku zakończyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. - PiS dokona takiej implementacji dyrektywy o prawie autorskim, że wolność będzie zachowana. Dlatego od dzisiaj nie będziemy mówili o "piątce", a "piątce plus". Ten plus to wolność - podkreślił lider partii.
rozwiń zwiń