X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akcja charytatywna "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2019 23:59
Na ulicach wielu miejscowości w kraju w niedzielę prowadzona była akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Wolontariusze zbierali m.in. odzież, obuwie, zabawki, książki, słodycze i żywność długoterminową, przeznaczone dla potrzebujących rodzin.
Audio
  • Małgorzata Kownacka oraz wolontariusze Malwina Dubowska i Kevin Mglej opowiadają o akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę (Czas pogody/Jedynka)
  • Ewa Dados i ks. Bogdan Zagórski o akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" (Sygnały dnia/Jedynka)
Zbiórka darów w gmachu Polskiego Radia podczas akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Zbiórka darów w gmachu Polskiego Radia podczas akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać ZimęFoto: Andrzej Gralewski/Polskie Radio

- Nie zbieramy pieniędzy, czekamy przede wszystkim na żywność długoterminową, słodycze, zabawki, artykuły papiernicze i środki czystości - mówi dziennikarka radiowej Jedynki Małgorzata Kownacka od lat związana z akcją. A wolontariusze Malwina Dubowska i
Kevin Mglej przekonują dlaczego warto wziąć udział w akcji. Kevin jest wolontariuszem od 13 lat. Zaczynał jako dziecko, a teraz pisze pracę dyplomową. Więcej w dołączonym nagraniu.

W Wielką Uliczną Zbiórkę Darów włącza się też Polskie Radio, a zebrane rzeczy i podarki przekazuje do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na Mokotowie. Znakiem rozpoznawczym akcji są plakaty z żółtym uśmiechniętym słoneczkiem na niebieskim tle.

W Warszawie dary można było przynosić między innymi do głównego sztabu przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci Mokotów ul. Konduktorska 17 oraz do sztabu w Polskim Radiu Al. Niepodległości 77/85 w godzinach od 10.00 do 15.00. Patronat honorowy nad akcją objęła pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda. Patronem medialnym jest Polskie Radio.

W ubiegłym roku akcja objęła dziewięć regionów, a włączyło się w nią ponad 5 tysięcy wolontariuszy, którzy zebrali 126 ton darów. Obdarowanych zostało ponad 7,5 tysiąca dzieci, 5 tysięcy rodzin, 1600. seniorów i prawie 100 placówek szkolno-wychowawczych.
Rejestracja sztabów odbywa się przez cały czas trwania akcji za pośrednictwem strony internetowej www.pdpz.pl. W ubiegłym roku zbiórka darów była prowadzona w 380 sztabach w całej Polsce.

pdpz 1200.jpg
"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Ewa Dados: ważne jest wszelkie wsparcie

Gościem sobotnich (23.11) "Sygnałów dnia" w radiowej Jedynce o godz. 7.15 była inicjatorka akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" Ewa Dados, a przez całą niedzielę na antenie szeroko relacjonowaliśmy całe wydarzenie.

PUNKTY ZBIÓRKI W WARSZAWIE. ZOBACZ LISTĘ

IAR/PAP/ag/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak