X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

52. Festiwal Muzyczny im. Jana Kiepury

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 11:30
Tym razem byliśmy w Krynicy na 52. Festiwalu Muzycznym im. Jana Kiepury. Po raz kolejny patronujemy koncertowi z cyklu "Kiepura i co dalej?", stworzonemu z myślą o najlepszych polskich wokalistach młodego pokolenia.
Audio
  • 52. Festiwal Muzyczny im. Jana Kiepury (Klasyczne Lato z Radiem/Jedynka)
Ulica Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju
Ulica Jana Kiepury w Krynicy-ZdrojuFoto: Polskie Radio

Artystycznym opiekunem koncertu jest wybitny polski śpiewak i pedagog - prof. Ryszard Karczykowski. Usłyszeliśmy arie z oper Donizettiego, Pucciniego, Offenbacha, Mozarta, Czajkowskiego, Rachmaninowa oraz polskich kompozytorów: S. Moniuszki i W. Żeleńskiego. W koncercie wystąpią: Lucyna Jarząbek – sopran, Alina Adamski – sopran, Daria Proszek – mezzosopran, Hubert Walawski – tenor, Łukasz Jakubczak – bas i Adam Zaremba – baryton.

Młodym śpiewakom towarzyszyła Orkiestra Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego, a Państwo, w niedzielnej audycji, słuchali najciekawszych fragmentów czwartkowego wieczoru. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. 

***

Tytuł audycji: Klasyczne Lato z Radiem

Prowadzi: Adam Rozlach

Data emisji: 19.08.2018

Godzina emisji: 23.07

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Klasyczne Lato z radiem" na Zamku Królewskim w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 09:44
W audycji dźwiękowa relacja z koncertu, który odbył się 14 lipca w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. W programie również rozmowa z Agatą Sapiechą, założycielką Akademii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Klasyczne lato z radiem" zawitało do Świdnicy

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2018 14:27
Klasyczne Lato z Radiem odwiedziło Świdnicę z okazji 19 Festiwalu Bachowskiego, który właśnie się rozpoczął i potrwa do 4 sierpnia. W audycji fragmenty niedzielnego koncertu, który odbył się w Kościele św. Józefa przy ul. Kotlarskiej. Przed publicznością wystąpiła berlińska grupa Lautten Compagney, prowadzona przez Wolfganga Katschnera. W wykonaniu artystów można było usłyszeć utwory Johna Playforda, Thomasa Ravenscrofta, Johna Dowlanda i Henry Purcella.
rozwiń zwiń