Zakończyło się "Klasyczne Lato z radiem 2018"

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2018 15:01
W audycji podsumowanie tegorocznego "Klasycznego Lata z radiem" oraz zaproszenia na najbliższe wydarzenia i rozmowa z Rafałem Blechaczem.
Audio
  • Rozmowa z Rafałem Blechaczem i zaproszenie na I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych (Klasyczne Lato z radiem/Jedynka)
Rafał Blechacz
Rafał BlechaczFoto: PAP/ Jakub Kaczmarczyk

Wywiad ze zwycięzcą XV Konkursu Chopinowskiego została nagrana nagrana podczas lipcowego występu artysty w Busku-Zdroju, podczas tegorocznego XXIV Festiwalu im. Krystyny Jamroz.

Mówimy też o rozpoczynającym się 3 września I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych w Warszawie. Jak brzmi Chopin na fortepianie z jego czasów można sie przekonacf słuchając Ewy Pobłockiej.

Zapraszamy także na rozpoczynający się w Zakopanem X Festiwal „Muzyka na Szczytach”.

***

Tytuł audycji: Klasyczne Lato z Radiem

Prowadzi: Adam Rozlach

Data emisji: 2.09.2018

Godzina emisji: 23.08
ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Klasyczne Lato z radiem" na festiwalu w Busku-Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2018 23:05
W audycji dźwiękowa relacja z zakończonego właśnie XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Klasyczne Lato z radiem" na Zamku Królewskim w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 09:44
W audycji dźwiękowa relacja z koncertu, który odbył się 14 lipca w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. W programie również rozmowa z Agatą Sapiechą, założycielką Akademii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Klasyczne lato z radiem" zawitało do Świdnicy

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2018 14:27
Klasyczne Lato z Radiem odwiedziło Świdnicę z okazji 19 Festiwalu Bachowskiego, który właśnie się rozpoczął i potrwa do 4 sierpnia. W audycji fragmenty niedzielnego koncertu, który odbył się w Kościele św. Józefa przy ul. Kotlarskiej. Przed publicznością wystąpiła berlińska grupa Lautten Compagney, prowadzona przez Wolfganga Katschnera. W wykonaniu artystów można było usłyszeć utwory Johna Playforda, Thomasa Ravenscrofta, Johna Dowlanda i Henry Purcella.
rozwiń zwiń