Marek Jakubiak: jestem dumny z bycia Polakiem

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2017 10:00
Zapraszamy na spotkanie z Markiem Jakubiakiem - przedsiębiorcą branży browarniczej i posłem ruchu Kukiz'15.
Audio
Marek Jakubiak
Marek JakubiakFoto: Wojciech Kusiński/PR

- W poprzednim życiu byłem husarzem. Nie ma rzeczy nie do zdobycia, nie ma góry, na którą nie można wejść - tak o swoim wkroczeniu do świata polityki mówi w radiowej Jedynce Marek Jakubiak.

Poseł Kukiz'15 uważa, że determinacja w działaniu nie jest niczym złym, a patrzenie na sprawy w sposób realny i konkretny powinno przyświecać większej części społeczeństwa. 

Gość audycji zwraca uwagę na to, że Polacy zbyt czesto mówią źle o sobie i powinno się to zmienić. W tym kontekście przytacza ustawę regulującą prawo do posiadania broni. Jaki ma to związek z naszą samooceną i dlaczego Jakubiak jest dumny z bycia Polakiem - zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

"Nieznani Znani", to cykl prezentujący znane osoby, które przedstawiają swoje nieznane powszechnie historie, anegdoty, zaskakujące opinie i deklaracje, a także opowiadają o swoim życiu poza światłami fleszy.

***

Tytuł audycji: Nieznani znani

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

Gość: Marek Jakubiak (poseł Kukiz'15)

Data emisji: 30.07.2017

Godzina emisji: 15.11

zi /mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

35 lat temu powstała Solidarność Walcząca

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2017 16:50
Na jej czele stanął Kornel Morawiecki, działacz Solidarności, doktor fizyki, pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr "Liroy" Marzec: jestem osobą złożoną

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2017 20:44
Muzyk i polityk zapewnia, że w relacjach z ludźmi nie jest taki ostry, a stara się być neutralny i przyjazny. Liroy był bohaterem pierwszej audycji z nowego cyklu "Nieznani znani".
rozwiń zwiń