Adam Struzik: życie to nie tylko piękne chwile, ale też tragedie

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 12:21
- Życie jest bytem w dużym stopniu przygodnym. Spotykają nas sukcesy, piękne chwile i szczeście, ale też tragedie. Trudno się z tym pogodzić, ale nie można mieć o to pretensji, ani do Pana Boga, ani do nikogo innego - mówi w audycji "Nieznani znani" marszałek województwa mazowieckiego.
Audio
  • Adam Struzik: życie to nie tylko piękne chwile, ale też tragedie (Nieznani znani/Jedynka)
Adam Struzik
Adam StruzikFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Adam Struzik w 2014 roku stracił 28-letniego syna. - Jakub jest ciągle z nami. Jest w naszej pamięci. Nic się nie zmieniło w jego pokoju. Czuję jego obecność - mówi gość Jedynki. - Jeżeli ktoś jest osobą wierzącą i ma przekonanie o tej jedności, która nastąpi to wierzy, że jeszcze się spotkamy. Mam nadzieję, że tak będzie - podkreśla.

Adam Struzik zdradził także, czy planuje wystartować w wyborach do europarlamentu oraz dlaczego zdecydował się na studia medyczne. Ocenił także, czy gdyby był ministrem zdrowia wiedziałby, jak zreformować służbę zdrowia. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Nieznani Znani" w ramach pasma "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

Gość: Adam Struzik (samorządowiec, polityk, marszałek województwa mazowieckiego)

Data emisji: 11.01.2018

Godzina emisji: 20.11

kh/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Rabiej. Żyje intensywnie i niczego nie żałuje

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 12:15
Pochodzi z Puław, ale jako student znalazł się w Warszawie. Na pierwszym roku studiów trafił do radiowej Trójki i na dodatek prowadził program na żywo. Dziś jest politykiem Nowoczesnej, ale nie lubi, gdy ludzie mówią do niego "panie pośle". W audycji "Twarzą w twarz" gościliśmy Pawła Rabieja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Mazurek: humanistka z zamiłowania i wykształcenia

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2017 11:55
Beata Mazurek, rzecznik prasowy PiS zapewnia, że nigdy nie marzyła o konkretnym zawodzie. - W dzieciństwie lubiłam czytać, pływać, jeździć na rowerze, grać w piłkę ręczną, lubiłam się bawić - mówi w audycji "Twarzą w twarz" .
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Błaszczyk miała przystawiony "pistolet do skroni"

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2017 21:00
Współtwórczyni kliniki Budzik opowiada, jak doszło do tego, że zajęła się działalnością społecznikowską. Wcale nie chciała, ale zmusiły ją do tego okoliczności.
rozwiń zwiń