X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Cugowski: trzeba koncertować, dopóki ma się zdrowie

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 09:18
- Najgorsze jest dotarcie do miejsca, w którym się gra - mówi Krzysztof Cugowski. - Jak ma się zagrać, to już jest tylko przyjemność - zaznacza.
Audio
  • Krzysztof Cugowski: czuję się potrzebny (Nieznani znani/Jedynka)
Krzysztof Cugowski
Krzysztof Cugowski Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Przypadek zrządził, że córka sąsiadów moich rodziców pracowała w szkole muzycznej - opowiada gość audycji "Nieznani znani". - Poszedłem na przesłuchanie i tak to się zaczęło - dodaje. 

Nakład pierwszego albumu Budki Suflera, "Cień wielkiej góry", sprzedał się w pół dnia. - W połowie lat 70. odnieśliśmy ogromny sukces - wspomina muzyk. - Z dnia na dzień z zespołu z prowincji staliśmy się znani przez wszystkich - dodaje.

Gość audycji przyznaje, że koncertowanie wciąż sprawia mu przyjemność. - Trzeba pracować, dopóki ma się zdrowie - mówi w rozmowie z Małgorzatą Raczyńską-Weinsberg.

Jak wyglądało dzieciństwo Krzysztofa Cugowskiego? Jakie są jego relacje z synami? Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania.

***

Tytuł audycji: "Nieznani znani" 

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

Gość: Krzysztof Cugowski

Data emisji: 4.11.2018

Godzina emisji: 15.08

kwh/ac/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek Sutryk: jestem dumnym wrocławianinem

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 15:58
Jacek Sutryk żartuje, że od początku jego zawodowej drogi pełni dyrektorskie funkcje. Dlatego chce zostać prezydentem Wrocławia, żeby przerwać ten łańcuch. To kandydat Koalicji Obywatelskiej, wspierany też przez SLD i samorządowców. Zapewnia, że dyrektorowanie nie wytrąciło go z bycia normalną osobą, a Wrocław jest jego pasją.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najsłynniejsi bracia bliźniacy w świecie polskiej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2018 19:00
Wygląd zewnętrzny jest bardzo podobny, ale charakterologicznie dwie różne osobowości - mówią w audycji "Nieznani znani" Paweł i Łukasz Golec. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Wojciechowski: wykorzystuję swoje doświadczenie sędziowskie

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 12:00
- Wykorzystywałem i nadal bardzo mocno wykorzystuję w działalności publicznej swoje doświadczenie sędziowskie. To była wielka szkoła - mówi gość audycji "Nieznani znani" 
rozwiń zwiń