X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zbigniew Kuźmiuk: do ludzi trzeba zwracać się prostym językiem

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 16:00
Europoseł PiS, doktor nauk ekonomicznych, polityk ruchu ludowego - to zaledwie część tutułów, jakimi może pochwalić się Zbigniew Kuźmiuk. Jakie momenty i postawy w jego życiu wpłynęły na owocny rozwój jego kariery?
Audio
  • Rozmowa ze Zbigniewem Kuźmiukiem (Nieznani znani/Jedynka)
Zbigniew Kuźmiuk
Zbigniew KuźmiukFoto: Wojciech Kusiński

Skąd pochodził i jak ważną rolę w jego rodzinie odgrywało wykształcenie? - Pochodzę ze wsi, gdzie wychowałem się w domu katolickim, z mocnym naciskiem na wiarę i Kościół, oraz z wielką miłością do czytania książek - twierdzi europoseł PiS. Opowiada, że jako dziecko wciąż głodne wiedzy, przystawiał krzesło do regału z książkami, aby móc znaleźć kolejną interesującą pozycję do czytania. Kontynuował swoją pasję w liceum i na studiach. - Byłem także dobry z matematyki - dodaje polityk, wspominając, że często słyszy opinie, że bardzo zrozumiale pisze o sprawach dotyczących ekonomii. - Uważam, że każdy powinien rozumieć procesy ekonomiczne. Do ludzi trzeba zwracać się prostym językiem - dodaje.

- W tym roku w marcu minęło 25 lat mojej służby publicznej - mówi Zbigniew Kuźmiuk, który zaczynał jako nauczyciel akademicki na politechnice radomskiej, gdzie powołano go do pełnienia funkcji wojewody radomskiego. 

Jak wspomina swoje życie na wsi? Jak wyglądała ścieżka jego kariery politycznej od momentu pełnienia funkcji wojewody radomskiego? Jak dużą rolę w jego wykształceniu odegrali rodzice?

***

Tytuł audycji: "Nieznani znani" 

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska

Gość: Zbigniew Kuźmiuk (Europoseł PiS, doktor nauk ekonomicznych, polityk ruchu ludowego)

Data emisji: 7.04.2019

Godzina emisji: 15.12

K.A/ac/kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zbigniew Kuźmiuk: nie sadzę, by ktoś chciał stanąć w szranki z Jarosławem Kaczyńskim

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 09:04
- W oczywisty sposób, po takich sukcesach, kandydat na prezesa Prawa i Sprawiedliwości może być tylko jeden i będzie nim Jarosław Kaczyński - powiedział w "Sygnałach dnia" europoseł PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Kwieciński: wychowałem się w konserwatywnej rodzinie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2018 11:18
Inżynier, przedsiębiorca, doktor nauk technicznych. Od 2018 roku minister inwestycji i rozwoju. Politykiem nie czuje się w pełni, ale realizacja założeń Prawa i Sprawiedliwości jest mu najbliższa.
rozwiń zwiń