X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przysłowia, powiedzenia, powiedzonka, cytaty...

Towarzyszą nam na co dzień. Stają się źródłem wiedzy i drogowskazem. Czasami przekazywane są nam przez rodziców, niektóre znajdujemy na późniejszym etapie życia. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com
O Audycji

O sentencje mające znaczenie zapytaliśmy nie tylko słuchaczy, ale także gwiazdy kina. Swoje ulubione przysłowia, powiedzonka i cytaty, które starają się traktować jako drogowskaz w życiu zdradzili nam: Agnieszka Więdłocha, Grażyna Wolszczak, Jakub Gierszał, Zofia Wichłacz, Danuta Stenka, Robert Gliński, Maciej Sobieszczański, Antoni Pawlicki, Piotr Cyrwus, Maciej Englert oraz Katarzyna Kołeczek. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

W audycji rozmawialiśmy także z Tomaszem Karolakiem, który opowiedział nam o swojej roli w kolejnej części świątecznej komedii romantycznej "Listy do M. 3". Zdradził także, jakie prezenty najbardziej lubi znajdować pod choinką.

Antoni Pawlicki opowiedział nam z kolei o sztuce "Polowanie na łosia", a Ewa Błaszczyk zdradziła, czy trudno było wcielić się w postać włoskiej dziennikarki Oriany Fallaci.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Goście: Tomasz Karolak (aktor), Antoni Pawlicki (aktor), Ewa Błaszczyk (aktorka), Agnieszka Więdłocha (aktorka), Grażyna Wolszczak (aktorka), Jakub Gierszał (aktor), Zofia Wichłacz (aktorka), Danuta Stenka (aktorka), Robert Gliński (reżyser), Maciej Sobieszczański (reżyser), Piotr Cyrwus (aktor), Maciej Englert (aktor, reżyser), Katarzyna Kołeczek (aktorka)

Data emisji: 25.11.2017

Godzina emisji: 5.05

kh

Playlista
  • ROBERT CHOJNACKI, PIASEK - Budzikom śmierć
  • Macdonald Amy - This Is The Life
  • Sylwia Grzeszczak, - Małe rzeczy
  • Bracia, - Za szkłem
  • ANTEK SMYKIEWICZ - Już nie Ty
  • Soyka Stanisław - Tolerancja (Na miły Bóg)
  • Sarsa, - Volta
  • Mika, - Happy Ending