Natalia Grosiak: nie chce mi się trwonić czasu na rzeczy niepotrzebne

- Gdybym miała się rano robić na boginię seksu, to pewnie straciłabym godzinę snu, a ta godzina jest bezcenna. Dlatego wolę pospać dłużej, spędzić miło czas z rodziną, szybko coś ze sobą zrobić i żyć - powiedziała w radiowej Jedynce wokalistka.
Natalia Grosiak z Mikromusic
Natalia Grosiak z MikromusicFoto: Wojciech Kusiński/ PR
O Audycji

"Tak mi się nie chce" to tytuł najnowszej płyty zespołu Mikromusic, którego Natalia Grosiak jest wokalistką. Dowiedzieliśmy się, czego gościowi audycji "Kultura przy kawie" się nie chce, a co artystce się chce?


xx 

- Chce mi się żyć i uczestniczyć w moim życiu - podkreśliła. Jak oceniła, często ludzie nie uczestniczą w rzeczywistości, są jedną nogą gdzieś w przeszłości albo przyszłości. - A najważniejsze jest to, co jest teraz. Wszystkie pozory, opakowania są nieważne - zaznaczyła.

Piosenkarka zapytana o to, o czym jest nowy album, odpowiedziała, że się nad tym nie zastanawiała. - Każda piosenka to jest osobna historia. Każdy to sobie zinterpretuje na swój sposób - wskazała. - Dla mnie to jest wciąż mierzenie się ze sobą, ze swoim życiem, ze swoimi sprawami, ze swoim poczuciem, kim jestem i z poczuciem swojej kobiecości - dodała.

- To jest chyba czwarty rok od kiedy Mikromusic funkcjonuje na takim poziomie, o którym zawsze marzyliśmy. Cały czas jesteśmy w cugu. Jest dużo pracy, jeżdżenia... Wreszcie się dzieje to, na co pracowaliśmy tyle lat - stwierdziła Grosiak.

Jakie zawodowe plany na przyszłość ma gość Jedynki? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

xx Jedynka

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Natalia Grosiak (wokalistka Mikromusic)

Data emisji: 16.12.2017

Godzina emisji: 5.05

kk/kh

Playlista
  • Stanek Karin - Sobota to mój dzień
  • Mikromusic, - Tak mi się nie chce
  • MIKROMUSIC - Takiego chłopaka
  • RYSZARD RYNKOWSKI - Zwierzenia Ryśka ( czyli jedzie pociąg )
  • SHAKIN DUDI & THE DUDIS - Au Sza La La La
  • Wodecki Zbigniew, Rybiński Andrzej, Rynkowski Ryszard, - Czas relaksu
  • T.LOVE - Chłopaki nie płaczą
  • DIRE STRAITS - Walk Of Life