X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pawła Domagały najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa

Jakie mamy wspomnienia z dzieciństwa? Punktem wyjścia do wspomnień jest płyta "1984", na której Paweł Domagała wraca pamięcią do dzieciństwa. Płyta ukaże się w listopadzie.
Paweł Domagała
Paweł DomagałaFoto: PAP/Stach Leszczyński
O Audycji

- "1984" nie ma nic wspólnego z Orwellem. To rok mojego urodzenia, 19 stycznia - zdradza aktor i muzyk. Najwcześniejsze świadome wspomnienia jakie ma to z czasów, kiedy miał sześć lat i były Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej we Włoszech.

Teraz w wieku prawie 35 lat przyszedł dla niego czas podsumowań. Aktor mówi też o najnowszym filmie "Serce nie sługa", który w październiku trafi na ekrany.

Co by sobie powiedział, gdyby mógł cofnąć czas? Dlaczego płyta zostanie wydana w listopadzie, choć miesiąc jego urodzenia to styczeń? Co sądzi o Julii Roberts? Posłuchaj całej audycji.

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Paweł Domagała

Data emisji: 16.06.2018

Godzina emisji: 5.05

ag

Playlista
  • LADY PANK - Fabryka małp
  • PECTUS - Barcelona
  • Domagała Paweł, - Gdybyś była